У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6919 Харків-Пас. — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6919 сполученням Харків-Пас. - Огульці відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.36 і прибуває на станцію Огульці о 18.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01/11 відправлення о 17.48хв,слідує ДР.
з 2019-10-25 по 2019-11-15: е/п 6919 Х-Пас-Огульці 01/11 відправлення о 17.48хв,слідує ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.36
Новоселівка 17.41 1 хв  17.42 5 хв 
Нова Баварія 17.48 1 хв  17.49 12 хв 
Хвилинка 17.52 1 хв  17.53 16 хв 
Рижів 17.55 1 хв  17.56 19 хв 
Пісочин 17.58 2 хв  18.00 22 хв 
Рай-Оленівка 18.02 1 хв  18.03 26 хв 
Коротич 18.05 1 хв  18.06 29 хв 
Водяна 18.12 1 хв  18.13 36 хв 
Люботин 18.18 15 хв  18.33 42 хв 
Любівка 18.38 1 хв  18.39 1 г  2 хв 
Караванна 18.42 1 хв  18.43 1 г  6 хв 
Люботин-Західний 18.46 1 хв  18.47 1 г  10 хв 
Пирогова 18.53 1 хв  18.54 1 г  17 хв 
Огульці 18.58 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6919 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031