У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6919 Харків-Пас. — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6919 сполученням Харків-Пас. - Огульці відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.32 і прибуває на станцію Огульці о 18.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.32
Новоселівка 17.37 1 хв  17.38 5 хв 
Нова Баварія 17.44 1 хв  17.45 12 хв 
Хвилинка 17.48 1 хв  17.49 16 хв 
Рижів 17.51 1 хв  17.52 19 хв 
Пісочин 17.54 2 хв  17.56 22 хв 
Рай-Оленівка 17.58 1 хв  17.59 26 хв 
Коротич 18.01 1 хв  18.02 29 хв 
Водяна 18.08 1 хв  18.09 36 хв 
Люботин 18.14 19 хв  18.33 42 хв 
Любівка 18.38 1 хв  18.39 1 г  6 хв 
Караванна 18.42 1 хв  18.43 1 г  10 хв 
Люботин-Західний 18.46 1 хв  18.47 1 г  14 хв 
Пирогова 18.53 1 хв  18.54 1 г  21 хв 
Огульці 18.58 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6919 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31