У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6919 Ніжин — Борщагівка техн. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6919 сполученням Ніжин - Борщагівка техн. відправляється зі станції Ніжин о 11.56 і прибуває на станцію Борщагівка техн. о 14.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 11.56
Григоро-Іванівка 12.02 1 хв  12.03 6 хв 
Червоні Партизани 12.08 1 хв  12.08 12 хв 
Дослідна 12.14 1 хв  12.15 18 хв 
Носівка 12.22 1 хв  12.23 26 хв 
Космічна 12.27 1 хв  12.28 31 хв 
Кобижчі 12.32 1 хв  12.33 36 хв 
Попудренко 12.38 1 хв  12.38 42 хв 
Бобровиця 12.45 1 хв  12.46 49 хв 
Макарівка 12.49 1 хв  12.50 53 хв 
Марківці 12.54 1 хв  12.54 58 хв 
Ярославка 12.58 1 хв  12.59 1 г  2 хв 
Трубіж 13.02 1 хв  13.02 1 г  6 хв 
Заворичі 13.06 1 хв  13.07 1 г  10 хв 
Семиполки 13.12 1 хв  13.13 1 г  16 хв 
Бобрик 13.15 1 хв  13.16 1 г  19 хв 
Жердове 13.19 1 хв  13.20 1 г  23 хв 
Димерка 13.24 1 хв  13.25 1 г  28 хв 
Парникова 13.28 1 хв  13.29 1 г  32 хв 
Квітневий 13.34 1 хв  13.34 1 г  38 хв 
Бровари 13.38 1 хв  13.39 1 г  42 хв 
Княжичі 13.44 1 хв  13.44 1 г  48 хв 
Ялинка 13.47 1 хв  13.47 1 г  51 хв 
ДВРЗ 13.52 1 хв  13.53 1 г  56 хв 
Депо Дарниця 13.55 1 хв  13.56 1 г  59 хв 
Дарниця 14.00 3 хв  14.03 2 г  4 хв 
Лівий Берег 14.08 1 хв  14.09 2 г  12 хв 
Видубичі 14.14 1 хв  14.15 2 г  18 хв 
Київ-Деміївський 14.18 1 хв  14.19 2 г  22 хв 
Протасів Яр 14.23 1 хв  14.24 2 г  27 хв 
Київ-Пас. 14.28 3 хв  14.31 2 г  32 хв 
Караваєві Дачі 14.37 1 хв  14.38 2 г  41 хв 
Київ-Волинський 14.42 3 хв  14.45 2 г  46 хв 
Борщагівка техн. 14.52 2 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6919 Ніжин — Борщагівка техн. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031