У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6920 Київ-Пас. — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6920 сполученням Київ-Пас. - Ніжин відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.25 і прибуває на станцію Ніжин о 19.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Видубичі, Депо Дарниця, Княжичі, Парникова, Бобрик, Трубіж, Макарівка, Кобижчі, Дослідна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.25
Протасів Яр 16.30 1 хв  16.31 5 хв 
Київ-Деміївський 16.35 1 хв  16.36 10 хв 
Видубичі 16.38 3 хв  16.41 13 хв 
Лівий Берег 16.47 1 хв  16.47 22 хв 
Дарниця 16.52 3 хв  16.55 27 хв 
Депо Дарниця 16.59 2 хв  17.01 34 хв 
ДВРЗ 17.03 1 хв  17.03 38 хв 
Ялинка 17.08 1 хв  17.09 43 хв 
Княжичі 17.12 1 хв  17.12 47 хв 
Бровари 17.15 1 хв  17.16 50 хв 
Квітневий 17.19 1 хв  17.20 54 хв 
Парникова 17.24 1 хв  17.25 59 хв 
Димерка 17.28 1 хв  17.29 1 г  3 хв 
Жердове 17.33 1 хв  17.34 1 г  8 хв 
Бобрик 17.39 11 хв  17.50 1 г  14 хв 
Семиполки 17.54 1 хв  17.54 1 г  29 хв 
Заворичі 18.00 1 хв  18.01 1 г  35 хв 
Трубіж 18.06 1 хв  18.06 1 г  41 хв 
Ярославка 18.09 1 хв  18.09 1 г  44 хв 
Марківці 18.13 1 хв  18.13 1 г  48 хв 
Макарівка 18.17 1 хв  18.17 1 г  52 хв 
Бобровиця 18.22 16 хв  18.38 1 г  57 хв 
Попудренко 18.47 1 хв  18.48 2 г  22 хв 
Кобижчі 18.52 1 хв  18.53 2 г  27 хв 
Космічна 18.57 1 хв  18.57 2 г  32 хв 
Носівка 19.01 1 хв  19.02 2 г  36 хв 
Дослідна 19.08 1 хв  19.08 2 г  43 хв 
Червоні Партизани 19.13 1 хв  19.14 2 г  48 хв 
Григоро-Іванівка 19.20 1 хв  19.20 2 г  55 хв 
Ніжин 19.27 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6920 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031