У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6921 Харків-Пас. — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6921 сполученням Харків-Пас. - Люботин відправляється зі станції Харків-Пас. о 19.49 і прибуває на станцію Люботин о 20.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 19.49
Новоселівка 19.54 1 хв  19.55 5 хв 
Нова Баварія 20.02 1 хв  20.03 13 хв 
Хвилинка 20.06 1 хв  20.07 17 хв 
Рижів 20.09 1 хв  20.10 20 хв 
Пісочин 20.12 2 хв  20.14 23 хв 
Рай-Оленівка 20.16 1 хв  20.17 27 хв 
Коротич 20.20 1 хв  20.21 31 хв 
Водяна 20.26 1 хв  20.27 37 хв 
Люботин 20.32 43 хв 

У розкладі поїзда 6921 Харків-Пас. — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30