У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6921 Харків-Пас. — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6921 сполученням Харків-Пас. - Огульці відправляється зі станції Харків-Пас. о 19.49 і прибуває на станцію Огульці о 20.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 19.49
Новоселівка 19.54 1 хв  19.55 5 хв 
Нова Баварія 20.02 1 хв  20.03 13 хв 
Хвилинка 20.06 1 хв  20.07 17 хв 
Рижів 20.09 1 хв  20.10 20 хв 
Пісочин 20.12 2 хв  20.14 23 хв 
Рай-Оленівка 20.16 1 хв  20.17 27 хв 
Коротич 20.20 1 хв  20.21 31 хв 
Водяна 20.26 1 хв  20.27 37 хв 
Люботин 20.32 1 хв  20.33 43 хв 
Любівка 20.38 1 хв  20.39 49 хв 
Караванна 20.42 1 хв  20.43 53 хв 
Люботин-Західний 20.46 1 хв  20.47 57 хв 
Пирогова 20.53 1 хв  20.54 1 г  4 хв 
Огульці 20.58 1 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6921 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031