У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6921 Ніжин — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6921 сполученням Ніжин - Київ-Пас. відправляється зі станції Ніжин о 13.27 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 16.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-14 по 2019-08-14: В добу 14.08.19р. змінюється розклад руху:  е/п 6917 Бобровиця 11.11/12 Заворичі 11.38/39 Бобрик 11.49/50 Бровари 12.12/13 Б/п 837 км 12.23 Дарниця 12.33/36 Київ-Деміївський 12.51/52 Київ-Товарний 12.59 З.п.Північна 13.01/04 Київ-Вол 13.15/20 далі діючим розкладом  е/п 6912 Бобрик 11.31/40 Заворичі 11.49/12.02 Бобровиці 12.23/24 Кобижча 12.36/37 Носівка 12.45/46 Ніжин 13.11  е/п 6914 Бобровиці 14.02/03 Кобижча 14.05/06 Носівка 14.24/25 Ніжин 14.50  - е/п 6921 Бобровиці 14.15/21 Заворичі 14.42/43 Бобрик 14.51/52 Бровари 15.14/15 Б/п 837 км 15.26 Дарниця 15.36/45 Київ-Деміївський 16.00/01 Київ-Товарний 16.08 Північна ( тупик ) 16.11

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 13.27
Григоро-Іванівка 13.36 1 хв  13.37 9 хв 
Червоні Партизани 13.42 1 хв  13.42 15 хв 
Дослідна 13.47 1 хв  13.48 20 хв 
Носівка 13.53 1 хв  13.54 26 хв 
Космічна 13.58 1 хв  13.59 31 хв 
Кобижчі 14.03 1 хв  14.04 36 хв 
Попудренко 14.08 1 хв  14.09 41 хв 
Бобровиця 14.15 1 хв  14.16 48 хв 
Макарівка 14.20 1 хв  14.21 53 хв 
Марківці 14.25 1 хв  14.25 58 хв 
Ярославка 14.29 1 хв  14.30 1 г  2 хв 
Трубіж 14.33 1 хв  14.33 1 г  6 хв 
Заворичі 14.37 1 хв  14.38 1 г  10 хв 
Семиполки 14.43 1 хв  14.44 1 г  16 хв 
Бобрик 14.46 1 хв  14.47 1 г  19 хв 
Жердове 14.50 1 хв  14.51 1 г  23 хв 
Димерка 14.55 1 хв  14.56 1 г  28 хв 
Парникова 14.59 1 хв  15.00 1 г  32 хв 
Квітневий 15.04 1 хв  15.05 1 г  37 хв 
Бровари 15.09 1 хв  15.10 1 г  42 хв 
Княжичі 15.15 1 хв  15.15 1 г  48 хв 
Ялинка 15.18 1 хв  15.18 1 г  51 хв 
ДВРЗ 15.23 1 хв  15.24 1 г  56 хв 
Депо Дарниця 15.26 1 хв  15.27 1 г  59 хв 
Дарниця 15.31 3 хв  15.34 2 г  4 хв 
Лівий Берег 15.39 1 хв  15.40 2 г  12 хв 
Видубичі 15.45 1 хв  15.46 2 г  18 хв 
Київ-Деміївський 15.49 1 хв  15.50 2 г  22 хв 
Протасів Яр 15.54 1 хв  15.55 2 г  27 хв 
Київ-Пас. 16.00 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6921 Ніжин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30