У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6923 Харків-Балашівський — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6923 сполученням Харків-Балашівський - Люботин відправляється зі станції Харків-Балашівський о 22.40 і прибуває на станцію Люботин о 23.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 22.40
Верещаківка-Левадська 22.45 1 хв  22.46 5 хв 
Диканівка 22.49 1 хв  22.50 9 хв 
6 Км 22.52 1 хв  22.53 12 хв 
Нова Баварія 23.00 1 хв  23.01 20 хв 
Хвилинка 23.04 1 хв  23.05 24 хв 
Рижів 23.07 1 хв  23.08 27 хв 
Пісочин 23.10 2 хв  23.12 30 хв 
Рай-Оленівка 23.14 1 хв  23.15 34 хв 
Коротич 23.18 1 хв  23.19 38 хв 
Водяна 23.25 1 хв  23.26 45 хв 
Люботин 23.31 51 хв 

У розкладі поїзда 6923 Харків-Балашівський — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930