У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6923 Харків-Балашівський — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6923 сполученням Харків-Балашівський - Люботин відправляється зі станції Харків-Балашівський о 22.40 і прибуває на станцію Люботин о 23.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 22.40
Верещаківка-Левадська 22.45 1 хв  22.46 5 хв 
Диканівка 22.49 1 хв  22.50 9 хв 
6 Км 22.52 1 хв  22.53 12 хв 
Нова Баварія 23.00 1 хв  23.01 20 хв 
Хвилинка 23.04 1 хв  23.05 24 хв 
Рижів 23.07 1 хв  23.08 27 хв 
Пісочин 23.10 2 хв  23.12 30 хв 
Рай-Оленівка 23.14 1 хв  23.15 34 хв 
Коротич 23.18 1 хв  23.19 38 хв 
Водяна 23.25 1 хв  23.26 45 хв 
Люботин 23.31 51 хв 

У розкладі поїзда 6923 Харків-Балашівський — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031