У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6924 Київ-Пас. — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6924 сполученням Київ-Пас. - Ніжин відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.15 і прибуває на станцію Ніжин о 20.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Видубичі, Депо Дарниця, Княжичі, Парникова, Бобрик, Трубіж, Макарівка, Кобижчі, Дослідна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.15
Протасів Яр 18.20 1 хв  18.21 5 хв 
Київ-Деміївський 18.25 1 хв  18.26 10 хв 
Видубичі 18.28 3 хв  18.31 13 хв 
Лівий Берег 18.36 1 хв  18.36 21 хв 
Дарниця 18.41 3 хв  18.44 26 хв 
Депо Дарниця 18.50 1 хв  18.50 35 хв 
ДВРЗ 18.52 1 хв  18.53 37 хв 
Ялинка 18.58 1 хв  18.59 43 хв 
Княжичі 19.02 1 хв  19.02 47 хв 
Бровари 19.05 1 хв  19.06 50 хв 
Квітневий 19.09 1 хв  19.10 54 хв 
Парникова 19.14 1 хв  19.15 59 хв 
Димерка 19.18 1 хв  19.19 1 г  3 хв 
Жердове 19.23 1 хв  19.24 1 г  8 хв 
Бобрик 19.28 1 хв  19.29 1 г  13 хв 
Семиполки 19.32 1 хв  19.32 1 г  17 хв 
Заворичі 19.38 1 хв  19.39 1 г  23 хв 
Трубіж 19.44 1 хв  19.44 1 г  29 хв 
Ярославка 19.47 1 хв  19.47 1 г  32 хв 
Марківці 19.51 1 хв  19.51 1 г  36 хв 
Макарівка 19.55 1 хв  19.55 1 г  40 хв 
Бобровиця 19.59 1 хв  20.00 1 г  44 хв 
Попудренко 20.08 1 хв  20.08 1 г  53 хв 
Кобижчі 20.12 1 хв  20.13 1 г  57 хв 
Космічна 20.17 1 хв  20.17 2 г  2 хв 
Носівка 20.21 1 хв  20.22 2 г  6 хв 
Дослідна 20.27 1 хв  20.28 2 г  12 хв 
Червоні Партизани 20.32 1 хв  20.33 2 г  17 хв 
Григоро-Іванівка 20.38 1 хв  20.39 2 г  23 хв 
Ніжин 20.46 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6924 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031