У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6925 Ніжин — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6925 сполученням Ніжин - Київ-Пас. відправляється зі станції Ніжин о 16.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 16.30
Григоро-Іванівка 16.37 1 хв  16.38 7 хв 
Червоні Партизани 16.43 1 хв  16.43 13 хв 
Дослідна 16.48 1 хв  16.49 18 хв 
Носівка 16.55 1 хв  16.56 25 хв 
Космічна 17.01 1 хв  17.01 31 хв 
Кобижчі 17.05 1 хв  17.06 35 хв 
Попудренко 17.10 1 хв  17.11 40 хв 
Бобровиця 17.18 1 хв  17.19 48 хв 
Макарівка 17.23 1 хв  17.24 53 хв 
Марківці 17.28 1 хв  17.28 58 хв 
Ярославка 17.32 1 хв  17.32 1 г  2 хв 
Трубіж 17.35 1 хв  17.36 1 г  5 хв 
Заворичі 17.40 1 хв  17.41 1 г  10 хв 
Семиполки 17.46 1 хв  17.47 1 г  16 хв 
Бобрик 17.49 1 хв  17.50 1 г  19 хв 
Жердове 17.53 1 хв  17.54 1 г  23 хв 
Димерка 17.58 1 хв  17.59 1 г  28 хв 
Парникова 18.02 1 хв  18.03 1 г  32 хв 
Квітневий 18.07 1 хв  18.08 1 г  37 хв 
Бровари 18.12 1 хв  18.13 1 г  42 хв 
Княжичі 18.18 1 хв  18.18 1 г  48 хв 
Ялинка 18.21 1 хв  18.21 1 г  51 хв 
ДВРЗ 18.26 1 хв  18.27 1 г  56 хв 
Депо Дарниця 18.29 1 хв  18.30 1 г  59 хв 
Дарниця 18.34 3 хв  18.37 2 г  4 хв 
Лівий Берег 18.42 1 хв  18.43 2 г  12 хв 
Видубичі 18.48 1 хв  18.49 2 г  18 хв 
Київ-Деміївський 18.52 1 хв  18.53 2 г  22 хв 
Протасів Яр 18.57 1 хв  18.58 2 г  27 хв 
Київ-Пас. 19.02 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6925 Ніжин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30