У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6926 Київ-Пас. — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6926 сполученням Київ-Пас. - Ніжин відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.31 і прибуває на станцію Ніжин о 22.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Видубичі, Депо Дарниця, Княжичі, Парникова, Бобрик, Трубіж, Макарівка, Кобижчі, Дослідна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.31
Протасів Яр 19.35 2 хв  19.37 4 хв 
Київ-Деміївський 19.40 2 хв  19.42 9 хв 
Видубичі 19.45 2 хв  19.47 14 хв 
Лівий Берег 19.52 1 хв  19.53 21 хв 
Дарниця 19.57 23 хв  20.20 26 хв 
Депо Дарниця 20.24 1 хв  20.25 53 хв 
ДВРЗ 20.27 1 хв  20.28 56 хв 
Ялинка 20.34 1 хв  20.35 1 г  3 хв 
Княжичі 20.38 1 хв  20.38 1 г  7 хв 
Бровари 20.41 1 хв  20.42 1 г  10 хв 
Квітневий 20.45 1 хв  20.46 1 г  14 хв 
Парникова 20.50 1 хв  20.51 1 г  19 хв 
Димерка 20.54 1 хв  20.55 1 г  23 хв 
Жердове 20.59 1 хв  21.00 1 г  28 хв 
Бобрик 21.04 1 хв  21.05 1 г  33 хв 
Семиполки 21.08 1 хв  21.08 1 г  37 хв 
Заворичі 21.14 11 хв  21.25 1 г  43 хв 
Трубіж 21.30 1 хв  21.30 1 г  59 хв 
Ярославка 21.33 1 хв  21.33 2 г  2 хв 
Марківці 21.37 1 хв  21.37 2 г  6 хв 
Макарівка 21.41 1 хв  21.41 2 г  10 хв 
Бобровиця 21.45 1 хв  21.46 2 г  14 хв 
Попудренко 21.55 1 хв  21.55 2 г  24 хв 
Кобижчі 22.00 15 хв  22.15 2 г  29 хв 
Космічна 22.19 1 хв  22.19 2 г  48 хв 
Носівка 22.23 1 хв  22.24 2 г  52 хв 
Дослідна 22.30 1 хв  22.30 2 г  59 хв 
Червоні Партизани 22.35 1 хв  22.36 3 г  4 хв 
Григоро-Іванівка 22.42 1 хв  22.42 3 г  11 хв 
Ніжин 22.50 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6926 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30