У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6928 Київ-Пас. — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6928 сполученням Київ-Пас. - Ніжин відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.33 і прибуває на станцію Ніжин о 23.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Видубичі, Депо Дарниця, Княжичі, Парникова, Бобрик, Трубіж, Макарівка, Кобижчі, Дослідна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.33
Протасів Яр 20.38 1 хв  20.39 5 хв 
Київ-Деміївський 20.43 5 хв  20.48 10 хв 
Видубичі 20.50 3 хв  20.53 17 хв 
Лівий Берег 20.58 1 хв  20.58 25 хв 
Дарниця 21.03 3 хв  21.06 30 хв 
Депо Дарниця 21.10 2 хв  21.12 37 хв 
ДВРЗ 21.14 1 хв  21.14 41 хв 
Ялинка 21.19 1 хв  21.20 46 хв 
Княжичі 21.23 1 хв  21.23 50 хв 
Бровари 21.27 9 хв  21.36 54 хв 
Квітневий 21.39 1 хв  21.40 1 г  6 хв 
Парникова 21.44 1 хв  21.45 1 г  11 хв 
Димерка 21.48 1 хв  21.49 1 г  15 хв 
Жердове 21.53 1 хв  21.54 1 г  20 хв 
Бобрик 21.59 1 хв  22.00 1 г  26 хв 
Семиполки 22.04 1 хв  22.04 1 г  31 хв 
Заворичі 22.11 11 хв  22.22 1 г  38 хв 
Трубіж 22.27 1 хв  22.28 1 г  54 хв 
Ярославка 22.30 1 хв  22.31 1 г  57 хв 
Марківці 22.34 1 хв  22.35 2 г  1 хв 
Макарівка 22.38 1 хв  22.39 2 г  5 хв 
Бобровиця 22.42 1 хв  22.43 2 г  9 хв 
Попудренко 22.51 1 хв  22.51 2 г  18 хв 
Кобижчі 22.55 1 хв  22.56 2 г  22 хв 
Космічна 23.00 1 хв  23.00 2 г  27 хв 
Носівка 23.05 1 хв  23.06 2 г  32 хв 
Дослідна 23.11 1 хв  23.12 2 г  38 хв 
Червоні Партизани 23.17 1 хв  23.17 2 г  44 хв 
Григоро-Іванівка 23.23 1 хв  23.23 2 г  50 хв 
Ніжин 23.31 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6928 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30