У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6929 Ніжин — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6929 сполученням Ніжин - Київ-Волинський відправляється зі станції Ніжин о 20.00 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 23.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 20.00
Григоро-Іванівка 20.06 1 хв  20.07 6 хв 
Червоні Партизани 20.12 1 хв  20.12 12 хв 
Дослідна 20.18 1 хв  20.19 18 хв 
Носівка 20.25 1 хв  20.26 25 хв 
Космічна 20.30 1 хв  20.31 30 хв 
Кобижчі 20.35 1 хв  20.36 35 хв 
Попудренко 20.40 1 хв  20.41 40 хв 
Бобровиця 20.47 1 хв  20.48 47 хв 
Макарівка 20.52 1 хв  20.53 52 хв 
Марківці 20.57 1 хв  20.57 57 хв 
Ярославка 21.01 1 хв  21.02 1 г  1 хв 
Трубіж 21.05 1 хв  21.05 1 г  5 хв 
Заворичі 21.09 1 хв  21.10 1 г  9 хв 
Семиполки 21.15 1 хв  21.16 1 г  15 хв 
Бобрик 21.18 1 хв  21.19 1 г  18 хв 
Жердове 21.22 1 хв  21.23 1 г  22 хв 
Димерка 21.27 1 хв  21.28 1 г  27 хв 
Парникова 21.31 1 хв  21.32 1 г  31 хв 
Квітневий 21.36 1 хв  21.37 1 г  36 хв 
Бровари 21.41 1 хв  21.42 1 г  41 хв 
Княжичі 21.46 1 хв  21.46 1 г  46 хв 
Ялинка 21.49 1 хв  21.49 1 г  49 хв 
ДВРЗ 21.54 1 хв  21.55 1 г  54 хв 
Депо Дарниця 21.57 1 хв  21.58 1 г  57 хв 
Дарниця 22.02 27 хв  22.29 2 г  2 хв 
Лівий Берег 22.34 1 хв  22.35 2 г  34 хв 
Видубичі 22.40 1 хв  22.41 2 г  40 хв 
Київ-Деміївський 22.44 1 хв  22.45 2 г  44 хв 
Протасів Яр 22.49 1 хв  22.50 2 г  49 хв 
Київ-Пас. 22.54 3 хв  22.57 2 г  54 хв 
Караваєві Дачі 23.03 1 хв  23.04 3 г  3 хв 
Київ-Волинський 23.08 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6929 Ніжин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30