У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6929 Ніжин — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6929 сполученням Ніжин - Київ-Волинський відправляється зі станції Ніжин о 20.00 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 23.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 20.00
Григоро-Іванівка 20.08 1 хв  20.09 8 хв 
Червоні Партизани 20.13 1 хв  20.14 13 хв 
Дослідна 20.19 1 хв  20.20 19 хв 
Носівка 20.25 1 хв  20.26 25 хв 
Космічна 20.30 1 хв  20.31 30 хв 
Кобижчі 20.35 1 хв  20.36 35 хв 
Попудренко 20.40 1 хв  20.41 40 хв 
Бобровиця 20.47 1 хв  20.48 47 хв 
Макарівка 20.52 1 хв  20.53 52 хв 
Марківці 20.56 1 хв  20.57 56 хв 
Ярославка 21.01 1 хв  21.02 1 г  1 хв 
Трубіж 21.04 1 хв  21.05 1 г  4 хв 
Заворичі 21.09 1 хв  21.10 1 г  9 хв 
Семиполки 21.15 1 хв  21.16 1 г  15 хв 
Бобрик 21.18 1 хв  21.19 1 г  18 хв 
Жердове 21.22 1 хв  21.23 1 г  22 хв 
Димерка 21.27 1 хв  21.28 1 г  27 хв 
Парникова 21.31 1 хв  21.32 1 г  31 хв 
Квітневий 21.36 1 хв  21.37 1 г  36 хв 
Бровари 21.41 1 хв  21.42 1 г  41 хв 
Княжичі 21.46 1 хв  21.47 1 г  46 хв 
Ялинка 21.49 1 хв  21.50 1 г  49 хв 
ДВРЗ 21.54 1 хв  21.55 1 г  54 хв 
Депо Дарниця 21.57 1 хв  21.58 1 г  57 хв 
Дарниця 22.04 2 хв  22.06 2 г  4 хв 
Лівий Берег 22.10 1 хв  22.11 2 г  10 хв 
Видубичі 22.16 1 хв  22.17 2 г  16 хв 
Київ-Деміївський 22.20 1 хв  22.21 2 г  20 хв 
Протасів Яр 22.25 1 хв  22.26 2 г  25 хв 
Київ-Пас. 22.30 25 хв  22.55 2 г  30 хв 
Караваєві Дачі 23.02 1 хв  23.03 3 г  2 хв 
Київ-Волинський 23.07 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6929 Ніжин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31