У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7001 Львів — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7001 сполученням Львів - Мукачево відправляється зі станції Львів о 07.42 і прибуває на станцію Мукачево о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Оброшин, Пустомити, Миколаїв-Дністровський, Більче, Конюхів, Верхнє Синьовидне, Гребенів, Славське, Бескит, Воловець, Свалява, Кольчине.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 07.42
Скнилів 07.50 1 хв  07.51 8 хв 
Оброшин 07.54 1 хв  07.55 12 хв 
Глинна Наварія 07.58 1 хв  07.59 16 хв 
Пустомити 08.01 1 хв  08.02 19 хв 
Щирець 2 08.07 1 хв  08.08 25 хв 
Миколаїв-Дністровський 08.24 2 хв  08.26 42 хв 
Пісочна 08.31 1 хв  08.32 49 хв 
Більче 08.35 1 хв  08.36 53 хв 
Стрий 08.49 2 хв  08.51 1 г  7 хв 
Конюхів 08.58 1 хв  08.59 1 г  16 хв 
Любинці 09.03 1 хв  09.04 1 г  21 хв 
Верхнє Синьовидне 09.11 1 хв  09.12 1 г  29 хв 
Сколе 09.20 2 хв  09.22 1 г  38 хв 
Гребенів 09.32 1 хв  09.33 1 г  50 хв 
Тухля 09.43 1 хв  09.44 2 г  1 хв 
Славське 09.56 2 хв  09.58 2 г  14 хв 
Лавочне 10.10 2 хв  10.12 2 г  28 хв 
Бескит 10.23 1 хв  10.24 2 г  41 хв 
Скотарське 10.37 3 хв  10.40 2 г  55 хв 
Воловець 10.50 1 хв  10.51 3 г  8 хв 
Вовчий 11.10 1 хв  11.11 3 г  28 хв 
Свалява 11.21 2 хв  11.23 3 г  39 хв 
Карпати 11.33 1 хв  11.34 3 г  51 хв 
Кольчине 11.43 1 хв  11.44 4 г  1 хв 
Мукачево 11.50 4 г  8 хв 

У розкладі поїзда 7001 Львів — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728