У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7001 Львів — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7001 сполученням Львів - Мукачево відправляється зі станції Львів о 07.42 і прибуває на станцію Мукачево о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пустомити, Миколаїв-Дністровський, Стрий, Сколе, Гребенів, Тухля, Славське, Лавочне, Бескит, Скотарське, Воловець, Свалява, Карпати.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 07.42
Пустомити 08.01 1 хв  08.02 19 хв 
Миколаїв-Дністровський 08.24 2 хв  08.26 42 хв 
Стрий 08.49 2 хв  08.51 1 г  7 хв 
Сколе 09.20 2 хв  09.22 1 г  38 хв 
Гребенів 09.32 1 хв  09.33 1 г  50 хв 
Тухля 09.43 1 хв  09.44 2 г  1 хв 
Славське 09.56 2 хв  09.58 2 г  14 хв 
Лавочне 10.10 2 хв  10.12 2 г  28 хв 
Бескит 10.23 1 хв  10.24 2 г  41 хв 
Скотарське 10.37 3 хв  10.40 2 г  55 хв 
Воловець 10.50 1 хв  10.51 3 г  8 хв 
Свалява 11.21 2 хв  11.23 3 г  39 хв 
Карпати 11.33 1 хв  11.34 3 г  51 хв 
Мукачево 11.50 4 г  8 хв 

У розкладі поїзда 7001 Львів — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031