У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7001 Львів — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7001 сполученням Львів - Мукачево відправляється зі станції Львів о 07.15 і прибуває на станцію Мукачево о 11.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пустомити, Миколаїв-Дністровський, Стрий, Сколе, Гребенів, Тухля, Славське, Лавочне, Бескит, Скотарське, Воловець, Свалява, Карпати.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 07.15
Пустомити 07.36 3 хв  07.39 21 хв 
Миколаїв-Дністровський 08.01 2 хв  08.03 46 хв 
Стрий 08.27 3 хв  08.30 1 г  12 хв 
Сколе 08.59 2 хв  09.01 1 г  44 хв 
Гребенів 09.11 1 хв  09.12 1 г  56 хв 
Тухля 09.22 1 хв  09.23 2 г  7 хв 
Славське 09.35 2 хв  09.37 2 г  20 хв 
Лавочне 09.49 2 хв  09.51 2 г  34 хв 
Бескит 10.02 1 хв  10.03 2 г  47 хв 
Скотарське 10.16 3 хв  10.19 3 г  1 хв 
Воловець 10.29 1 хв  10.30 3 г  14 хв 
Свалява 11.00 2 хв  11.02 3 г  45 хв 
Карпати 11.12 1 хв  11.13 3 г  57 хв 
Мукачево 11.29 4 г  14 хв 

У розкладі поїзда 7001 Львів — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції