У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7002 Мукачево — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7002 сполученням Мукачево - Львів відправляється зі станції Мукачево о 17.18 і прибуває на станцію Львів о 21.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Карпати, Свалява, Воловець, Скотарське, Лавочне, Славське, Тухля, Гребенів, Сколе, Стрий, Миколаїв-Дністровський, Пустомити.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 17.18
Карпати 17.33 1 хв  17.34 15 хв 
Свалява 17.44 2 хв  17.46 26 хв 
Воловець 18.17 2 хв  18.19 59 хв 
Скотарське 18.29 1 хв  18.30 1 г  11 хв 
Лавочне 18.51 1 хв  18.52 1 г  33 хв 
Славське 19.03 2 хв  19.05 1 г  45 хв 
Тухля 19.17 1 хв  19.18 1 г  59 хв 
Гребенів 19.28 1 хв  19.29 2 г  10 хв 
Сколе 19.39 1 хв  19.40 2 г  21 хв 
Стрий 20.08 2 хв  20.10 2 г  50 хв 
Миколаїв-Дністровський 20.32 2 хв  20.34 3 г  14 хв 
Пустомити 20.56 1 хв  20.57 3 г  38 хв 
Львів 21.23 4 г  5 хв 

У розкладі поїзда 7002 Мукачево — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31