У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7002 Мукачево — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7002 сполученням Мукачево - Львів відправляється зі станції Мукачево о 15.56 і прибуває на станцію Львів о 20.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Карпати, Свалява, Воловець, Скотарське, Бескит, Лавочне, Славське, Тухля, Гребенів, Сколе, Стрий, Миколаїв-Дністровський, Пустомити.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 15.56
Карпати 16.11 1 хв  16.12 15 хв 
Свалява 16.22 2 хв  16.24 26 хв 
Воловець 16.55 1 хв  16.56 59 хв 
Скотарське 17.07 1 хв  17.08 1 г  11 хв 
Бескит 17.19 1 хв  17.20 1 г  23 хв 
Лавочне 17.30 1 хв  17.31 1 г  34 хв 
Славське 17.45 1 хв  17.46 1 г  49 хв 
Тухля 17.58 1 хв  17.59 2 г  2 хв 
Гребенів 18.09 1 хв  18.10 2 г  13 хв 
Сколе 18.20 1 хв  18.21 2 г  24 хв 
Стрий 18.53 2 хв  18.55 2 г  57 хв 
Миколаїв-Дністровський 19.19 2 хв  19.21 3 г  23 хв 
Пустомити 19.43 1 хв  19.44 3 г  47 хв 
Львів 20.07 4 г  11 хв 

У розкладі поїзда 7002 Мукачево — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031