У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7002 Мукачево — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7002 сполученням Мукачево - Львів відправляється зі станції Мукачево о 17.40 і прибуває на станцію Львів о 21.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Карпати, Вовчий, Скотарське, Лавочне, Тухля, Сколе, Любинці, Стрий, Пісочна, Щирець 2, Глинна Наварія, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 17.40
Кольчине 17.46 1 хв  17.47 6 хв 
Карпати 17.55 1 хв  17.56 15 хв 
Свалява 18.06 2 хв  18.08 26 хв 
Вовчий 18.18 1 хв  18.19 38 хв 
Воловець 18.39 2 хв  18.41 59 хв 
Скотарське 18.51 1 хв  18.52 1 г  11 хв 
Бескит 19.03 1 хв  19.04 1 г  23 хв 
Лавочне 19.14 1 хв  19.15 1 г  34 хв 
Славське 19.27 2 хв  19.29 1 г  47 хв 
Тухля 19.40 1 хв  19.41 2 г 
Гребенів 19.51 1 хв  19.52 2 г  11 хв 
Сколе 20.02 1 хв  20.03 2 г  22 хв 
Верхнє Синьовидне 20.11 1 хв  20.12 2 г  31 хв 
Любинці 20.20 1 хв  20.21 2 г  40 хв 
Конюхів 20.26 1 хв  20.27 2 г  46 хв 
Стрий 20.35 2 хв  20.37 2 г  55 хв 
Більче 20.50 1 хв  20.51 3 г  10 хв 
Пісочна 20.54 1 хв  20.55 3 г  14 хв 
Миколаїв-Дністровський 21.01 2 хв  21.03 3 г  21 хв 
Щирець 2 21.19 1 хв  21.20 3 г  39 хв 
Пустомити 21.26 1 хв  21.27 3 г  46 хв 
Глинна Наварія 21.30 1 хв  21.31 3 г  50 хв 
Оброшин 21.35 1 хв  21.36 3 г  55 хв 
Скнилів 21.40 1 хв  21.41 4 г 
Львів 21.50 4 г  10 хв 

У розкладі поїзда 7002 Мукачево — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728