У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7003 Ківерці — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7003 сполученням Ківерці - Львів відправляється зі станції Ківерці о 05.00 і прибуває на станцію Львів о 09.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дачне, Луцьк, Гнидава, Несвіч-Волинський, Сенкевичівка, Звиняче, Горохів, Стоянів, Радехів, Кам'янка-Бузька, Сапіжанка, Колодне, Запитів, Дубляни-Львівські, Підзамче, Блок пост 1479 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

11, 12, 13 травня ходу не буде курсує по 6, 7, 1 (субота, неділя, понеділок) днях тижня

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ківерці 05.00
Дачне 05.07 1 хв  05.08 7 хв 
Луцьк 05.21 7 хв  05.28 21 хв 
Гнидава 05.38 1 хв  05.39 38 хв 
Несвіч-Волинський 06.02 1 хв  06.03 1 г  2 хв 
Сенкевичівка 06.25 1 хв  06.26 1 г  25 хв 
Звиняче 06.40 1 хв  06.41 1 г  40 хв 
Горохів 06.56 1 хв  06.57 1 г  56 хв 
Стоянів 07.16 1 хв  07.17 2 г  16 хв 
Радехів 07.39 1 хв  07.40 2 г  39 хв 
Кам'янка-Бузька 08.19 1 хв  08.20 3 г  19 хв 
Сапіжанка 08.25 1 хв  08.26 3 г  25 хв 
Колодне 08.36 1 хв  08.37 3 г  36 хв 
Запитів 08.47 1 хв  08.48 3 г  47 хв 
Дубляни-Львівські 09.01 1 хв  09.02 4 г  1 хв 
Підзамче 09.12 2 хв  09.14 4 г  12 хв 
Блок пост 1479 Км 09.19 1 хв  09.20 4 г  19 хв 
Львів 09.26 4 г  26 хв 

У розкладі поїзда 7003 Ківерці — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930