У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7003 Ківерці — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7003 сполученням Ківерці - Львів відправляється зі станції Ківерці о 05.00 і прибуває на станцію Львів о 09.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Луцьк, Горохів, Стоянів, Радехів, Кам'янка-Бузька, Сапіжанка, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ківерці 05.00
Луцьк 05.21 7 хв  05.28 21 хв 
Горохів 06.56 1 хв  06.57 1 г  56 хв 
Стоянів 07.16 1 хв  07.17 2 г  16 хв 
Радехів 07.39 1 хв  07.40 2 г  39 хв 
Кам'янка-Бузька 08.19 1 хв  08.20 3 г  19 хв 
Сапіжанка 08.25 1 хв  08.26 3 г  25 хв 
Підзамче 09.12 2 хв  09.14 4 г  12 хв 
Львів 09.26 4 г  26 хв 

У розкладі поїзда 7003 Ківерці — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30