У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7004 Львів — Ківерці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7004 сполученням Львів - Ківерці відправляється зі станції Львів о 17.30 і прибуває на станцію Ківерці о 22.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Блок пост 1479 Км, Підзамче, Дубляни-Львівські, Запитів, Колодне, Сапіжанка, Кам'янка-Бузька, Радехів, Стоянів, Горохів, Звиняче, Сенкевичівка, Несвіч-Волинський, Гнидава, Луцьк, Дачне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

10, 11, 12 травня ходу не буде курсує по 5, 6, 7 (п'ятниця, субота, неділя) днях тижня

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.30
Блок пост 1479 Км 17.34 1 хв  17.35 4 хв 
Підзамче 17.40 2 хв  17.42 10 хв 
Дубляни-Львівські 17.50 1 хв  17.51 20 хв 
Запитів 18.02 1 хв  18.03 32 хв 
Колодне 18.15 1 хв  18.16 45 хв 
Сапіжанка 18.30 2 хв  18.32 1 г 
Кам'янка-Бузька 18.37 2 хв  18.39 1 г  7 хв 
Радехів 19.22 2 хв  19.24 1 г  52 хв 
Стоянів 19.47 3 хв  19.50 2 г  17 хв 
Горохів 20.12 2 хв  20.14 2 г  42 хв 
Звиняче 20.31 1 хв  20.32 3 г  1 хв 
Сенкевичівка 20.47 1 хв  20.48 3 г  17 хв 
Несвіч-Волинський 21.10 1 хв  21.11 3 г  40 хв 
Гнидава 21.32 1 хв  21.33 4 г  2 хв 
Луцьк 21.47 13 хв  22.00 4 г  17 хв 
Дачне 22.07 1 хв  22.08 4 г  37 хв 
Ківерці 22.15 4 г  45 хв 

У розкладі поїзда 7004 Львів — Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930