У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7004 Львів — Ківерці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7004 сполученням Львів - Ківерці відправляється зі станції Львів о 17.30 і прибуває на станцію Ківерці о 22.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підзамче, Сапіжанка, Кам'янка-Бузька, Радехів, Стоянів, Горохів, Луцьк.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.30
Підзамче 17.40 2 хв  17.42 10 хв 
Сапіжанка 18.30 2 хв  18.32 1 г 
Кам'янка-Бузька 18.37 2 хв  18.39 1 г  7 хв 
Радехів 19.22 2 хв  19.24 1 г  52 хв 
Стоянів 19.47 3 хв  19.50 2 г  17 хв 
Горохів 20.12 2 хв  20.14 2 г  42 хв 
Луцьк 21.47 13 хв  22.00 4 г  17 хв 
Ківерці 22.15 4 г  45 хв 

У розкладі поїзда 7004 Львів — Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30