У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7005 Харків-Левада — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7005 сполученням Харків-Левада - Ізюм відправляється зі станції Харків-Левада о 14.33 і прибуває на станцію Ізюм о 17.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Основа, Безлюдівка, Жихор, Зміїв, Занки, Слобожанська, Шебелинка, Балаклія, Савинці, Закомельська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

ІЗ 16/04 зупинятимиться на оп.Слобожанське

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 14.33
Верещаківка-Левадська 14.37 2 хв  14.39 4 хв 
Основа 14.49 2 хв  14.51 16 хв 
Безлюдівка 15.02 1 хв  15.03 29 хв 
Жихор 15.10 9 хв  15.19 37 хв 
Зміїв 15.35 1 хв  15.36 1 г  2 хв 
Занки 15.47 1 хв  15.48 1 г  14 хв 
Слобожанська 15.54 1 хв  15.55 1 г  21 хв 
Шебелинка 16.05 1 хв  16.06 1 г  32 хв 
Балаклія 16.24 1 хв  16.25 1 г  51 хв 
Савинці 16.41 1 хв  16.42 2 г  8 хв 
Закомельська 16.55 1 хв  16.56 2 г  22 хв 
Циганська 17.09 1 хв  17.10 2 г  36 хв 
Ізюм 17.24 2 г  51 хв 

У розкладі поїзда 7005 Харків-Левада — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031