У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7005 Харків-Левада — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7005 сполученням Харків-Левада - Ізюм відправляється зі станції Харків-Левада о 14.33 і прибуває на станцію Ізюм о 17.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Основа, Безлюдівка, Жихор, Зміїв, Занки, Слобожанська, Шебелинка, Балаклія, Савинці, Закомельська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 14.33
Верещаківка-Левадська 14.37 2 хв  14.39 4 хв 
Основа 14.49 2 хв  14.51 16 хв 
Безлюдівка 15.02 1 хв  15.03 29 хв 
Жихор 15.10 9 хв  15.19 37 хв 
Зміїв 15.35 1 хв  15.36 1 г  2 хв 
Занки 15.47 1 хв  15.48 1 г  14 хв 
Слобожанська 15.54 1 хв  15.55 1 г  21 хв 
Шебелинка 16.05 1 хв  16.06 1 г  32 хв 
Балаклія 16.24 1 хв  16.25 1 г  51 хв 
Савинці 16.41 1 хв  16.42 2 г  8 хв 
Закомельська 16.55 1 хв  16.56 2 г  22 хв 
Циганська 17.09 1 хв  17.10 2 г  36 хв 
Ізюм 17.24 2 г  51 хв 

У розкладі поїзда 7005 Харків-Левада — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30