У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7005 Харків-Левада — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7005 сполученням Харків-Левада - Ізюм відправляється зі станції Харків-Левада о 14.33 і прибуває на станцію Ізюм о 17.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Основа, Безлюдівка, Жихор, Зміїв, Занки, Шебелинка, Балаклія, Савинці, Закомельська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

11-24 січня слідує ДР, прибуття Ізюм о 17.28хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 14.33
Верещаківка-Левадська 14.37 2 хв  14.39 4 хв 
Основа 14.49 1 хв  14.50 16 хв 
Безлюдівка 15.01 1 хв  15.02 28 хв 
Жихор 15.09 2 хв  15.11 36 хв 
Зміїв 15.27 1 хв  15.28 54 хв 
Занки 15.39 1 хв  15.40 1 г  6 хв 
Шебелинка 15.57 1 хв  15.58 1 г  24 хв 
Балаклія 16.16 1 хв  16.17 1 г  43 хв 
Савинці 16.33 1 хв  16.34 2 г 
Закомельська 16.47 1 хв  16.48 2 г  14 хв 
Циганська 17.01 1 хв  17.02 2 г  28 хв 
Ізюм 17.16 2 г  43 хв 

У розкладі поїзда 7005 Харків-Левада — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728