У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7006 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7006 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 18.01 і прибуває на станцію Харків-Левада о 20.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Циганська, Закомельська, Савинці, Балаклія, Шебелинка, Зміїв, Безлюдівка, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

06-10 лютого відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 18.01
Циганська 18.12 1 хв  18.13 11 хв 
Закомельська 18.26 1 хв  18.27 25 хв 
Савинці 18.39 1 хв  18.40 38 хв 
Балаклія 18.53 1 хв  18.54 52 хв 
Шебелинка 19.10 1 хв  19.11 1 г  9 хв 
Зміїв 19.36 1 хв  19.37 1 г  35 хв 
Безлюдівка 20.02 1 хв  20.03 2 г  1 хв 
Основа 20.11 4 хв  20.15 2 г  10 хв 
Верещаківка-Левадська 20.21 2 хв  20.23 2 г  20 хв 
Харків-Левада 20.28 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 7006 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930