У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7006 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7006 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 18.01 і прибуває на станцію Харків-Левада о 20.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Циганська, Закомельська, Савинці, Балаклія, Шебелинка, Зміїв, Безлюдівка, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 18.01
Циганська 18.12 1 хв  18.13 11 хв 
Закомельська 18.26 1 хв  18.27 25 хв 
Савинці 18.39 1 хв  18.40 38 хв 
Балаклія 18.53 1 хв  18.54 52 хв 
Шебелинка 19.10 1 хв  19.11 1 г  9 хв 
Зміїв 19.36 1 хв  19.37 1 г  35 хв 
Безлюдівка 20.02 1 хв  20.03 2 г  1 хв 
Основа 20.11 4 хв  20.15 2 г  10 хв 
Верещаківка-Левадська 20.21 2 хв  20.23 2 г  20 хв 
Харків-Левада 20.28 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 7006 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031