У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7009 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7009 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 12.55 і прибуває на станцію Лозова о 15.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Покотилівка, Мерефа, Бірки, Шурине, Безпалівка, Трійчате, Лихачове, Біляївка, Краснопавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 12.55
Покотилівка 13.09 1 хв  13.10 14 хв 
Мерефа 13.24 2 хв  13.26 29 хв 
Бірки 13.46 1 хв  13.47 51 хв 
Шурине 13.58 1 хв  13.59 1 г  3 хв 
Безпалівка 14.07 1 хв  14.08 1 г  12 хв 
Трійчате 14.23 1 хв  14.24 1 г  28 хв 
Лихачове 14.37 2 хв  14.39 1 г  42 хв 
Біляївка 14.54 1 хв  14.55 1 г  59 хв 
Краснопавлівка 15.07 1 хв  15.08 2 г  12 хв 
Лозова 15.41 2 г  46 хв 

У розкладі поїзда 7009 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30