У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7010 Лозова — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7010 сполученням Лозова - Харків-Пас. відправляється зі станції Лозова о 17.30 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 20.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Краснопавлівка, Біляївка, Лихачове, Трійчате, Безпалівка, Шурине, Бірки, Мерефа, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 17.30
Краснопавлівка 18.00 1 хв  18.01 30 хв 
Біляївка 18.12 1 хв  18.13 42 хв 
Лихачове 18.25 2 хв  18.27 55 хв 
Трійчате 18.37 1 хв  18.38 1 г  7 хв 
Безпалівка 18.49 1 хв  18.50 1 г  19 хв 
Шурине 18.57 1 хв  18.58 1 г  27 хв 
Бірки 19.07 1 хв  19.08 1 г  37 хв 
Мерефа 19.30 1 хв  19.31 2 г 
Покотилівка 19.46 1 хв  19.47 2 г  16 хв 
Харків-Пас. 20.02 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 7010 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728