У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7010 Лозова — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7010 сполученням Лозова - Харків-Пас. відправляється зі станції Лозова о 17.30 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 20.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Краснопавлівка, Біляївка, Лихачове, Трійчате, Безпалівка, Шурине, Бірки, Мерефа, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

28/04 відмінено,призначено 01/05.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 17.30
Краснопавлівка 18.00 1 хв  18.01 30 хв 
Біляївка 18.12 1 хв  18.13 42 хв 
Лихачове 18.25 2 хв  18.27 55 хв 
Трійчате 18.37 1 хв  18.38 1 г  7 хв 
Безпалівка 18.49 1 хв  18.50 1 г  19 хв 
Шурине 18.57 1 хв  18.58 1 г  27 хв 
Бірки 19.07 1 хв  19.08 1 г  37 хв 
Мерефа 19.30 1 хв  19.31 2 г 
Покотилівка 19.46 1 хв  19.47 2 г  16 хв 
Харків-Пас. 20.02 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 7010 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930