У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7022 Близнюки — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7022 сполученням Близнюки - Харків-Пас. відправляється зі станції Близнюки о 05.18 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лозова, Панютине, Герсеванівський, Краснопавлівка, Біляївка, Лихачове, Трійчате, Безпалівка, Шурине, Бірки, Мерефа, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Близнюки 05.18
Лозова 05.42 2 хв  05.44 24 хв 
Панютине 05.52 1 хв  05.53 34 хв 
Герсеванівський 06.04 1 хв  06.05 46 хв 
Краснопавлівка 06.15 1 хв  06.16 57 хв 
Біляївка 06.27 1 хв  06.28 1 г  9 хв 
Лихачове 06.40 2 хв  06.42 1 г  22 хв 
Трійчате 06.56 1 хв  06.57 1 г  38 хв 
Безпалівка 07.07 1 хв  07.08 1 г  49 хв 
Шурине 07.17 1 хв  07.18 1 г  59 хв 
Бірки 07.29 1 хв  07.30 2 г  11 хв 
Мерефа 07.47 2 хв  07.49 2 г  29 хв 
Покотилівка 08.07 1 хв  08.08 2 г  49 хв 
Харків-Пас. 08.23 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 7022 Близнюки — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031