У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7022 Близнюки — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7022 сполученням Близнюки - Харків-Пас. відправляється зі станції Близнюки о 05.18 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лозова, Панютине, Герсеванівський, Краснопавлівка, Біляївка, Лихачове, Трійчате, Безпалівка, Шурине, Бірки, Мерефа, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Близнюки 05.18
Лозова 05.42 2 хв  05.44 24 хв 
Панютине 05.52 1 хв  05.53 34 хв 
Герсеванівський 06.04 1 хв  06.05 46 хв 
Краснопавлівка 06.15 1 хв  06.16 57 хв 
Біляївка 06.27 1 хв  06.28 1 г  9 хв 
Лихачове 06.40 2 хв  06.42 1 г  22 хв 
Трійчате 06.56 1 хв  06.57 1 г  38 хв 
Безпалівка 07.07 1 хв  07.08 1 г  49 хв 
Шурине 07.17 1 хв  07.18 1 г  59 хв 
Бірки 07.29 1 хв  07.30 2 г  11 хв 
Мерефа 07.47 2 хв  07.49 2 г  29 хв 
Покотилівка 08.07 1 хв  08.08 2 г  49 хв 
Харків-Пас. 08.23 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 7022 Близнюки — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728