У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7022 Лозова — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7022 сполученням Лозова - Харків-Пас. відправляється зі станції Лозова о 06.06 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Панютине, Герсеванівський, Краснопавлівка, Біляївка, Лихачове, Трійчате, Безпалівка, Шурине, Бірки, Мерефа, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 06.06
Панютине 06.14 1 хв  06.15 8 хв 
Герсеванівський 06.26 1 хв  06.27 20 хв 
Краснопавлівка 06.37 1 хв  06.38 31 хв 
Біляївка 06.49 1 хв  06.50 43 хв 
Лихачове 07.01 2 хв  07.03 55 хв 
Трійчате 07.16 1 хв  07.17 1 г  10 хв 
Безпалівка 07.27 1 хв  07.28 1 г  21 хв 
Шурине 07.36 1 хв  07.37 1 г  30 хв 
Бірки 07.46 1 хв  07.47 1 г  40 хв 
Мерефа 08.02 2 хв  08.04 1 г  56 хв 
Покотилівка 08.19 1 хв  08.20 2 г  13 хв 
Харків-Пас. 08.35 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 7022 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30