У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7031-7032- Красний Лиман — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7031-7032- сполученням Красний Лиман - Харків-Пас. відправляється зі станції Красний Лиман о 05.55 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Імені Кожушка, Шидловська, Гусарівка, Барвенкове, Гаврилівка, Близнюки, Панютине, Краснопавлівка, Лихачове, Безпалівка, Бірки, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Курсує крім середи.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 05.55
Слов'янський курорт 06.13 1 хв  06.14 18 хв 
Імені Кожушка 06.20 1 хв  06.21 25 хв 
Слов'янськ 06.25 10 хв  06.35 30 хв 
Шидловська 06.44 1 хв  06.45 49 хв 
Бантишеве 06.55 1 хв  06.56 1 г 
Гусарівка 07.04 1 хв  07.05 1 г  9 хв 
Надеждівка 07.10 1 хв  07.11 1 г  15 хв 
Барвенкове 07.13 1 хв  07.14 1 г  18 хв 
Язикове 07.21 1 хв  07.22 1 г  26 хв 
Гаврилівка 07.35 1 хв  07.36 1 г  40 хв 
Дубове 07.45 1 хв  07.46 1 г  50 хв 
Близнюки 07.55 1 хв  07.56 2 г 
Лозова 08.11 1 хв  08.12 2 г  16 хв 
Панютине 08.20 1 хв  08.21 2 г  25 хв 
Герсеванівський 08.32 1 хв  08.33 2 г  37 хв 
Краснопавлівка 08.43 1 хв  08.44 2 г  48 хв 
Біляївка 08.55 1 хв  08.56 3 г 
Лихачове 09.07 2 хв  09.09 3 г  12 хв 
Трійчате 09.22 1 хв  09.23 3 г  27 хв 
Безпалівка 09.33 1 хв  09.34 3 г  38 хв 
Шурине 09.42 1 хв  09.43 3 г  47 хв 
Бірки 09.52 1 хв  09.53 3 г  57 хв 
Мерефа 10.13 2 хв  10.15 4 г  18 хв 
Покотилівка 10.32 1 хв  10.33 4 г  37 хв 
Харків-Пас. 10.48 4 г  53 хв 

У розкладі поїзда 7031-7032- Красний Лиман — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728