У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7031-7032- Красний Лиман — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7031-7032- сполученням Красний Лиман - Харків-Пас. відправляється зі станції Красний Лиман о 05.55 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Імені Кожушка, Шидловська, Гусарівка, Барвенкове, Гаврилівка, Близнюки, Панютине, Краснопавлівка, Лихачове, Безпалівка, Бірки, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 05.55
Слов'янський курорт 06.13 1 хв  06.14 18 хв 
Імені Кожушка 06.20 1 хв  06.21 25 хв 
Слов'янськ 06.25 2 хв  06.27 30 хв 
Шидловська 06.36 1 хв  06.37 41 хв 
Бантишеве 06.47 1 хв  06.48 52 хв 
Гусарівка 06.56 1 хв  06.57 1 г  1 хв 
Надеждівка 07.02 1 хв  07.03 1 г  7 хв 
Барвенкове 07.05 1 хв  07.06 1 г  10 хв 
Язикове 07.13 1 хв  07.14 1 г  18 хв 
Гаврилівка 07.27 1 хв  07.28 1 г  32 хв 
Дубове 07.39 1 хв  07.40 1 г  44 хв 
Близнюки 07.51 1 хв  07.52 1 г  56 хв 
Лозова 08.11 5 хв  08.16 2 г  16 хв 
Панютине 08.24 1 хв  08.25 2 г  29 хв 
Герсеванівський 08.36 1 хв  08.37 2 г  41 хв 
Краснопавлівка 08.47 1 хв  08.48 2 г  52 хв 
Біляївка 08.59 1 хв  09.00 3 г  4 хв 
Лихачове 09.11 1 хв  09.12 3 г  16 хв 
Трійчате 09.25 1 хв  09.26 3 г  30 хв 
Безпалівка 09.36 1 хв  09.37 3 г  41 хв 
Шурине 09.45 1 хв  09.46 3 г  50 хв 
Бірки 09.55 1 хв  09.56 4 г 
Мерефа 10.16 2 хв  10.18 4 г  21 хв 
Покотилівка 10.35 1 хв  10.36 4 г  40 хв 
Харків-Пас. 10.51 4 г  56 хв 

У розкладі поїзда 7031-7032- Красний Лиман — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031