У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7035-7037- Харків-Пас. — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7035-7037- сполученням Харків-Пас. - Красний Лиман відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.12 і прибуває на станцію Красний Лиман о 22.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мерефа, Шурине, Трійчате, Біляївка, Панютине, Близнюки, Гаврилівка, Барвенкове, Гусарівка, Шидловська, Імені Кожушка, Придонецька.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.12
Покотилівка 17.25 1 хв  17.26 13 хв 
Мерефа 17.41 2 хв  17.43 29 хв 
Бірки 18.01 1 хв  18.02 49 хв 
Шурине 18.16 1 хв  18.17 1 г  4 хв 
Безпалівка 18.26 1 хв  18.27 1 г  14 хв 
Трійчате 18.41 1 хв  18.42 1 г  29 хв 
Лихачове 18.57 1 хв  18.58 1 г  45 хв 
Біляївка 19.13 1 хв  19.14 2 г  1 хв 
Краснопавлівка 19.26 1 хв  19.27 2 г  14 хв 
Панютине 19.45 1 хв  19.46 2 г  33 хв 
Лозова 19.55 2 хв  19.57 2 г  43 хв 
Близнюки 20.16 1 хв  20.17 3 г  4 хв 
Дубове 20.32 1 хв  20.33 3 г  20 хв 
Гаврилівка 20.45 1 хв  20.46 3 г  33 хв 
Язикове 20.56 1 хв  20.57 3 г  44 хв 
Барвенкове 21.04 1 хв  21.05 3 г  52 хв 
Надеждівка 21.07 1 хв  21.08 3 г  55 хв 
Гусарівка 21.13 1 хв  21.14 4 г  1 хв 
Бантишеве 21.23 1 хв  21.24 4 г  11 хв 
Шидловська 21.33 1 хв  21.34 4 г  21 хв 
Слов'янськ 21.43 3 хв  21.46 4 г  31 хв 
Імені Кожушка 21.52 1 хв  21.53 4 г  40 хв 
Слов'янський курорт 22.01 1 хв  22.02 4 г  49 хв 
Придонецька 22.11 1 хв  22.12 4 г  59 хв 
Красний Лиман 22.33 5 г  21 хв 

У розкладі поїзда 7035-7037- Харків-Пас. — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції