У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7035-7037- Харків-Пас. — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7035-7037- сполученням Харків-Пас. - Красний Лиман відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.12 і прибуває на станцію Красний Лиман о 22.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мерефа, Шурине, Трійчате, Біляївка, Панютине, Близнюки, Гаврилівка, Барвенкове, Гусарівка, Шидловська, Імені Кожушка, Придонецька.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.12
Покотилівка 17.25 1 хв  17.26 13 хв 
Мерефа 17.41 2 хв  17.43 29 хв 
Бірки 18.01 1 хв  18.02 49 хв 
Шурине 18.16 1 хв  18.17 1 г  4 хв 
Безпалівка 18.26 1 хв  18.27 1 г  14 хв 
Трійчате 18.41 1 хв  18.42 1 г  29 хв 
Лихачове 18.57 1 хв  18.58 1 г  45 хв 
Біляївка 19.13 1 хв  19.14 2 г  1 хв 
Краснопавлівка 19.26 1 хв  19.27 2 г  14 хв 
Панютине 19.45 1 хв  19.46 2 г  33 хв 
Лозова 19.55 2 хв  19.57 2 г  43 хв 
Близнюки 20.16 1 хв  20.17 3 г  4 хв 
Дубове 20.32 1 хв  20.33 3 г  20 хв 
Гаврилівка 20.45 1 хв  20.46 3 г  33 хв 
Язикове 20.56 1 хв  20.57 3 г  44 хв 
Барвенкове 21.04 1 хв  21.05 3 г  52 хв 
Надеждівка 21.07 1 хв  21.08 3 г  55 хв 
Гусарівка 21.13 1 хв  21.14 4 г  1 хв 
Бантишеве 21.23 1 хв  21.24 4 г  11 хв 
Шидловська 21.33 1 хв  21.34 4 г  21 хв 
Слов'янськ 21.43 3 хв  21.46 4 г  31 хв 
Імені Кожушка 21.52 1 хв  21.53 4 г  40 хв 
Слов'янський курорт 22.01 1 хв  22.02 4 г  49 хв 
Придонецька 22.11 1 хв  22.12 4 г  59 хв 
Красний Лиман 22.33 5 г  21 хв 

У розкладі поїзда 7035-7037- Харків-Пас. — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031