У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7035/7037/ Харків-Пас. — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7035/7037/ сполученням Харків-Пас. - Красний Лиман відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.10 і прибуває на станцію Красний Лиман о 22.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мерефа, Шурине, Трійчате, Біляївка, Лозова, Дубове, Язикове, Гусарівка, Шидловська, Імені Кожушка, Придонецька.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.10
Покотилівка 17.23 1 хв  17.24 13 хв 
Мерефа 17.39 2 хв  17.41 29 хв 
Бірки 17.59 1 хв  18.00 49 хв 
Шурине 18.12 1 хв  18.13 1 г  2 хв 
Безпалівка 18.22 1 хв  18.23 1 г  12 хв 
Трійчате 18.37 1 хв  18.38 1 г  27 хв 
Лихачове 18.53 1 хв  18.54 1 г  43 хв 
Біляївка 19.09 1 хв  19.10 1 г  59 хв 
Краснопавлівка 19.22 1 хв  19.23 2 г  12 хв 
Лозова 19.51 3 хв  19.54 2 г  41 хв 
Близнюки 20.16 1 хв  20.17 3 г  6 хв 
Дубове 20.32 1 хв  20.33 3 г  22 хв 
Гаврилівка 20.45 1 хв  20.46 3 г  35 хв 
Язикове 20.56 1 хв  20.57 3 г  46 хв 
Барвенкове 21.04 1 хв  21.05 3 г  54 хв 
Гусарівка 21.13 1 хв  21.14 4 г  3 хв 
Бантишеве 21.23 1 хв  21.24 4 г  13 хв 
Шидловська 21.33 1 хв  21.34 4 г  23 хв 
Слов'янськ 21.43 10 хв  21.53 4 г  33 хв 
Імені Кожушка 21.59 1 хв  22.00 4 г  49 хв 
Слов'янський курорт 22.08 1 хв  22.09 4 г  58 хв 
Придонецька 22.18 2 хв  22.20 5 г  8 хв 
Красний Лиман 22.41 5 г  31 хв 

У розкладі поїзда 7035/7037/ Харків-Пас. — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31