У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7035-7037- Харків-Пас. — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7035-7037- сполученням Харків-Пас. - Красний Лиман відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.12 і прибуває на станцію Красний Лиман о 22.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мерефа, Шурине, Трійчате, Біляївка, Панютине, Близнюки, Гаврилівка, Барвенкове, Гусарівка, Шидловська, Імені Кожушка, Придонецька.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад


з 2019-08-07 по 2019-08-20: В період з 19.00 07, 08, 11, 12, 13, 14 серпня 2019 року до 7.00 08, 09, 12, 13, 14, 15 серпня змінюється графік руху поїздів: № 6251 сполученням Близнюки-Краматорськ — відправлення зі ст. Дубове (3.40) згідно книги розкладу, на перегоні Дубове- Гаврилівка +10 хв, ст. Гаврилівка +10 хв (4.03/4.04), ст. Язикове +10 хв (4.19/4.20), ст. Барвінкове +10 хв (4.31/4.32), ст. Гусарівка +10 хв (4.43/4.44), ст. Бантишеве +10 хв (4.58/4.59), ст. Шидловська +10 хв (5.15/5.16), прибуття на ст. Слов’янськ +10 хв (5.35), відправлення зі ст. Слов’янськ + 5хв (5.50), ст. Шпічкине +5 хв (6.04/6.05), прибуття на ст. Краматорськ +5 хв (6.15); № 6865 сполученням Лозова-Гаврилівка - відправлення зі ст. Дубове (20.54) згідно книги розкладу, на перегоні Дубове-Гаврилівка +10 хв, прибуття на ст. Гаврилівка +10 хв (21.16); № 6867 сполученням Лозова-Гусарівка - відправлення зі ст. Дубове (4.04) згідно книги розкладу, на перегоні Дубове- Гаврилівка+10 хв, ст. Гаврилівка +10 хв (4.27/4.28), ст. Язикове +10 хв (4.43/4.44), ст. Барвінкове +10 хв (4.55/4.56), ст. Гусарівка +10 хв (5.10); № 7037 сполученням Лозова-Лиман - відправлення зі ст. Дубове (20.33) згідно книги розкладу, на перегоні Дубове-Гаврилівка +10 хв, ст. Гаврилівка +10 хв (20.55/20.56), ст. Язикове +10 хв (21.06/21.07), ст. Барвінкове +10 хв (21.14/21.15), ст. Гусарівка +10 хв (21.23/21.24), ст. Бантишеве +10 хв (21.33/21.34), ст. Шидловська +10 хв (21.43/21.44), ст. Слов’янськ +10 хв (21.53/21.56), ст. Кожушко +10 хв (22.02/22.03), ст. Славкурорт +10 хв (22.11/22.12), ст. Придонецька +10 хв (22.21/22.22), з.п. Пост 10 км +10 хв (22.29), ст. Брусин +10 хв (22.34), прибуття на ст. Лиман +10 хв (22.43);

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.12
Покотилівка 17.25 1 хв  17.26 13 хв 
Мерефа 17.41 2 хв  17.43 29 хв 
Бірки 18.01 1 хв  18.02 49 хв 
Шурине 18.16 1 хв  18.17 1 г  4 хв 
Безпалівка 18.26 1 хв  18.27 1 г  14 хв 
Трійчате 18.41 1 хв  18.42 1 г  29 хв 
Лихачове 18.57 1 хв  18.58 1 г  45 хв 
Біляївка 19.13 1 хв  19.14 2 г  1 хв 
Краснопавлівка 19.26 1 хв  19.27 2 г  14 хв 
Панютине 19.45 1 хв  19.46 2 г  33 хв 
Лозова 19.55 2 хв  19.57 2 г  43 хв 
Близнюки 20.16 1 хв  20.17 3 г  4 хв 
Дубове 20.32 1 хв  20.33 3 г  20 хв 
Гаврилівка 20.45 1 хв  20.46 3 г  33 хв 
Язикове 20.56 1 хв  20.57 3 г  44 хв 
Барвенкове 21.04 1 хв  21.05 3 г  52 хв 
Надеждівка 21.07 1 хв  21.08 3 г  55 хв 
Гусарівка 21.13 1 хв  21.14 4 г  1 хв 
Бантишеве 21.23 1 хв  21.24 4 г  11 хв 
Шидловська 21.33 1 хв  21.34 4 г  21 хв 
Слов'янськ 21.43 3 хв  21.46 4 г  31 хв 
Імені Кожушка 21.52 1 хв  21.53 4 г  40 хв 
Слов'янський курорт 22.01 1 хв  22.02 4 г  49 хв 
Придонецька 22.11 1 хв  22.12 4 г  59 хв 
Красний Лиман 22.33 5 г  21 хв 

У розкладі поїзда 7035-7037- Харків-Пас. — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30