У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7037 Київ-Пас. — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7037 сполученням Київ-Пас. - Житомир відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.08 і прибуває на станцію Житомир о 21.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Васильків-1, Мотовилівка, Фастів-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.08
Караваєві Дачі 18.14 1 хв  18.15 6 хв 
Київ-Волинський 18.19 1 хв  18.20 11 хв 
Вишневе 18.26 1 хв  18.27 18 хв 
Тарасівка 18.32 1 хв  18.33 24 хв 
Боярка 18.37 1 хв  18.38 29 хв 
Васильків-1 18.52 1 хв  18.53 44 хв 
Мотовилівка 19.02 1 хв  19.03 54 хв 
Фастів-1 19.22 2 хв  19.24 1 г  14 хв 
Житомир 21.05 2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 7037 Київ-Пас. — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031