У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7327 Дарниця — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7327 сполученням Дарниця - Борщагівка відправляється зі станції Дарниця о 09.34 і прибуває на станцію Борщагівка о 10.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лівобережна, Троєщина, Троєщина-2, Київ-Петрівка, Зеніт, Вишгородська, Сирець, Рубежівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 09.34
Лівобережна 09.40 1 хв  09.41 6 хв 
Троєщина 09.45 1 хв  09.46 11 хв 
Троєщина-2 09.47 1 хв  09.48 13 хв 
Київ-Петрівка 09.55 1 хв  09.56 21 хв 
Зеніт 09.59 1 хв  10.00 25 хв 
Вишгородська 10.03 1 хв  10.04 29 хв 
Сирець 10.07 1 хв  10.08 33 хв 
Рубежівський 10.11 2 хв  10.13 37 хв 
Борщагівка 10.21 47 хв 

У розкладі поїзда 7327 Дарниця — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31