У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7333-34 Дарниця — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7333-34 сполученням Дарниця - Дарниця відправляється зі станції Дарниця о 17.04 і прибуває на станцію Дарниця о 18.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лівобережна, Троєщина, Троєщина-2, Почайна, Зеніт, Вишгородська, Сирець, Рубежівський, Борщагівка, Київ-Волинський, Караваєві Дачі, Київ-Пас., Видубичі, Лівий Берег.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 17.04
Лівобережна 17.09 1 хв  17.10 5 хв 
Троєщина 17.13 1 хв  17.14 9 хв 
Троєщина-2 17.15 1 хв  17.16 11 хв 
Почайна 17.23 1 хв  17.24 19 хв 
Зеніт 17.27 1 хв  17.28 23 хв 
Вишгородська 17.31 1 хв  17.32 27 хв 
Сирець 17.35 2 хв  17.37 31 хв 
Рубежівський 17.41 1 хв  17.42 37 хв 
Борщагівка 17.51 1 хв  17.52 47 хв 
Київ-Волинський 17.57 2 хв  17.59 53 хв 
Караваєві Дачі 18.03 1 хв  18.04 59 хв 
Київ-Пас. 18.09 1 хв  18.10 1 г  5 хв 
Видубичі 18.22 2 хв  18.24 1 г  18 хв 
Лівий Берег 18.29 1 хв  18.30 1 г  25 хв 
Дарниця 18.35 1 г  31 хв 

У розкладі поїзда 7333-34 Дарниця — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031