У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7402 Борщагівка — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7402 сполученням Борщагівка - Дарниця відправляється зі станції Борщагівка о 05.57 і прибуває на станцію Дарниця о 06.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рубежівський, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Почайна, Троєщина-2, Троєщина, Лівобережна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщагівка 05.57
Рубежівський 06.04 1 хв  06.05 7 хв 
Сирець 06.07 1 хв  06.08 10 хв 
Вишгородська 06.11 1 хв  06.12 14 хв 
Зеніт 06.15 1 хв  06.16 18 хв 
Почайна 06.20 1 хв  06.21 23 хв 
Троєщина-2 06.28 1 хв  06.29 31 хв 
Троєщина 06.30 1 хв  06.31 33 хв 
Лівобережна 06.34 1 хв  06.35 37 хв 
Дарниця 06.43 46 хв 

У розкладі поїзда 7402 Борщагівка — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728