У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7417-18 Дарниця — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7417-18 сполученням Дарниця - Дарниця відправляється зі станції Дарниця о 08.57 і прибуває на станцію Дарниця о 10.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лівий Берег, Видубичі, Київ-Пас., Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка, Рубежівський, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Почайна, Троєщина-2, Троєщина, Лівобережна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 08.57
Лівий Берег 09.02 1 хв  09.03 5 хв 
Видубичі 09.07 2 хв  09.09 10 хв 
Київ-Пас. 09.19 5 хв  09.24 22 хв 
Караваєві Дачі 09.30 1 хв  09.31 33 хв 
Київ-Волинський 09.35 3 хв  09.38 38 хв 
Борщагівка 09.43 1 хв  09.44 46 хв 
Рубежівський 09.52 1 хв  09.53 55 хв 
Сирець 09.55 1 хв  09.56 58 хв 
Вишгородська 09.59 1 хв  10.00 1 г  2 хв 
Зеніт 10.02 1 хв  10.03 1 г  5 хв 
Почайна 10.06 1 хв  10.07 1 г  9 хв 
Троєщина-2 10.14 1 хв  10.15 1 г  17 хв 
Троєщина 10.16 1 хв  10.17 1 г  19 хв 
Лівобережна 10.20 1 хв  10.21 1 г  23 хв 
Дарниця 10.27 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 7417-18 Дарниця — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30