У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7417/7418 Дарниця — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7417/7418 сполученням Дарниця - Дарниця відправляється зі станції Дарниця о 08.16 і прибуває на станцію Дарниця о 09.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лівий Берег, Видубичі, Київ-Пас., Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка, Рубежівський, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Київ-Петрівка, Троєщина-2, Троєщина, Лівобережна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 08.16
Лівий Берег 08.22 1 хв  08.23 6 хв 
Видубичі 08.28 2 хв  08.30 12 хв 
Київ-Пас. 08.40 1 хв  08.41 24 хв 
Караваєві Дачі 08.46 1 хв  08.47 30 хв 
Київ-Волинський 08.51 2 хв  08.53 35 хв 
Борщагівка 08.58 1 хв  08.59 42 хв 
Рубежівський 09.05 1 хв  09.06 49 хв 
Сирець 09.08 1 хв  09.09 52 хв 
Вишгородська 09.12 1 хв  09.13 56 хв 
Зеніт 09.15 1 хв  09.16 59 хв 
Київ-Петрівка 09.19 1 хв  09.20 1 г  3 хв 
Троєщина-2 09.27 1 хв  09.28 1 г  11 хв 
Троєщина 09.29 1 хв  09.30 1 г  13 хв 
Лівобережна 09.33 1 хв  09.34 1 г  17 хв 
Дарниця 09.39 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 7417/7418 Дарниця — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031