У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7417-18 Дарниця — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7417-18 сполученням Дарниця - Дарниця відправляється зі станції Дарниця о 09.04 і прибуває на станцію Дарниця о 10.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лівий Берег, Видубичі, Київ-Пас., Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка, Рубежівський, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Почайна, Троєщина-2, Троєщина, Лівобережна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 09.04
Лівий Берег 09.09 1 хв  09.10 5 хв 
Видубичі 09.14 2 хв  09.16 10 хв 
Київ-Пас. 09.24 1 хв  09.25 20 хв 
Караваєві Дачі 09.30 1 хв  09.31 26 хв 
Київ-Волинський 09.35 2 хв  09.37 31 хв 
Борщагівка 09.42 2 хв  09.44 38 хв 
Рубежівський 09.50 1 хв  09.51 46 хв 
Сирець 09.53 1 хв  09.54 49 хв 
Вишгородська 09.57 1 хв  09.58 53 хв 
Зеніт 10.00 1 хв  10.01 56 хв 
Почайна 10.04 1 хв  10.05 1 г 
Троєщина-2 10.12 1 хв  10.13 1 г  8 хв 
Троєщина 10.14 1 хв  10.15 1 г  10 хв 
Лівобережна 10.18 1 хв  10.19 1 г  14 хв 
Дарниця 10.25 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 7417-18 Дарниця — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930