У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

805К Хмельницький — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 805К сполученням Хмельницький - Вінниця відправляється зі станції Хмельницький о 03.50 і прибуває на станцію Вінниця о 07.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Гречани, Заруддя, Воронківці, Замчики, Пасічний, Залісся, Хмільник, Соломірка, Холонівська, Робоча, Калинівка-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 03.50
Речовий ринок 03.56 1 хв  03.57 6 хв 
Гречани 04.01 1 хв  04.02 11 хв 
Климашівка 04.22 1 хв  04.23 32 хв 
Заруддя 04.27 1 хв  04.28 37 хв 
Красилів 04.46 1 хв  04.47 56 хв 
Воронківці 04.58 1 хв  04.59 1 г  8 хв 
Старокостянтинів-2 05.12 1 хв  05.13 1 г  22 хв 
Замчики 05.19 1 хв  05.20 1 г  29 хв 
Ложава 05.25 1 хв  05.26 1 г  35 хв 
Пасічний 05.34 1 хв  05.35 1 г  44 хв 
Адампіль 05.44 1 хв  05.45 1 г  54 хв 
Залісся 05.50 1 хв  05.51 2 г 
Новодібрівка 06.00 1 хв  06.01 2 г  10 хв 
Хмільник 06.12 2 хв  06.14 2 г  22 хв 
Курилівка 06.24 1 хв  06.25 2 г  34 хв 
Соломірка 06.29 1 хв  06.30 2 г  39 хв 
Уладівка 06.36 1 хв  06.37 2 г  46 хв 
Холонівська 06.48 1 хв  06.49 2 г  58 хв 
Калинівка-2 07.00 1 хв  07.01 3 г  10 хв 
Робоча 07.06 1 хв  07.07 3 г  16 хв 
Воршиця 07.11 10 хв  07.21 3 г  21 хв 
Калинівка-1 07.26 2 хв  07.28 3 г  36 хв 
Вінниця 07.48 3 г  58 хв 

У розкладі поїзда 805К Хмельницький — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30