У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

805-806-80 Хмельницький — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 805-806-80 сполученням Хмельницький - Вінниця відправляється зі станції Хмельницький о 03.50 і прибуває на станцію Вінниця о 07.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Гречани, Заруддя, Воронківці, Ложава, Адампіль, Новодібрівка, Курилівка, Уладівка, Калинівка-2, Воршиця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 03.50
Речовий ринок 03.56 1 хв  03.57 6 хв 
Гречани 04.01 1 хв  04.02 11 хв 
Климашівка 04.22 1 хв  04.23 32 хв 
Заруддя 04.27 1 хв  04.28 37 хв 
Красилів 04.46 1 хв  04.47 56 хв 
Воронківці 04.58 1 хв  04.59 1 г  8 хв 
Старокостянтинів-2 05.12 2 хв  05.14 1 г  22 хв 
Ложава 05.24 1 хв  05.25 1 г  34 хв 
Пасічний 05.33 1 хв  05.34 1 г  43 хв 
Адампіль 05.43 1 хв  05.44 1 г  53 хв 
Залісся 05.50 1 хв  05.51 2 г 
Новодібрівка 06.00 1 хв  06.01 2 г  10 хв 
Хмільник 06.12 2 хв  06.14 2 г  22 хв 
Курилівка 06.24 1 хв  06.25 2 г  34 хв 
Соломірка 06.29 1 хв  06.30 2 г  39 хв 
Уладівка 06.36 1 хв  06.37 2 г  46 хв 
Холонівська 06.48 1 хв  06.49 2 г  58 хв 
Калинівка-2 07.00 1 хв  07.01 3 г  10 хв 
Робоча 07.06 1 хв  07.07 3 г  16 хв 
Воршиця 07.11 10 хв  07.21 3 г  21 хв 
Калинівка-1 07.26 2 хв  07.28 3 г  36 хв 
Вінниця 07.48 3 г  58 хв 

У розкладі поїзда 805-806-80 Хмельницький — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728