У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

806К Вінниця — Хмельницький Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 806К сполученням Вінниця - Хмельницький відправляється зі станції Вінниця о 08.37 і прибуває на станцію Хмельницький о 12.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Воршиця, Калинівка-2, Уладівка, Курилівка, Новодібрівка, Адампіль, Ложава, Воронківці, Климашівка, Речовий ринок.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 08.37
Калинівка-1 08.59 2 хв  09.01 22 хв 
Воршиця 09.05 10 хв  09.15 28 хв 
Робоча 09.20 1 хв  09.21 43 хв 
Калинівка-2 09.26 1 хв  09.27 49 хв 
Холонівська 09.37 1 хв  09.38 1 г 
Уладівка 09.48 1 хв  09.49 1 г  11 хв 
Соломірка 09.55 1 хв  09.56 1 г  18 хв 
Курилівка 10.00 1 хв  10.01 1 г  23 хв 
Хмільник 10.11 2 хв  10.13 1 г  34 хв 
Новодібрівка 10.23 1 хв  10.24 1 г  46 хв 
Залісся 10.34 1 хв  10.35 1 г  57 хв 
Адампіль 10.41 2 хв  10.43 2 г  4 хв 
Пасічний 10.53 1 хв  10.54 2 г  16 хв 
Ложава 11.02 1 хв  11.03 2 г  25 хв 
Старокостянтинів-2 11.11 2 хв  11.13 2 г  34 хв 
Воронківці 11.26 1 хв  11.27 2 г  49 хв 
Красилів 11.38 1 хв  11.39 3 г  1 хв 
Климашівка 12.00 1 хв  12.01 3 г  23 хв 
Гречани 12.22 1 хв  12.23 3 г  45 хв 
Речовий ринок 12.27 2 хв  12.29 3 г  50 хв 
Хмельницький 12.36 3 г  59 хв 

У розкладі поїзда 806К Вінниця — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930