У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

806К Вінниця — Хмельницький Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 806К сполученням Вінниця - Хмельницький відправляється зі станції Вінниця о 08.37 і прибуває на станцію Хмельницький о 12.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Воршиця, Калинівка-2, Уладівка, Курилівка, Новодібрівка, Адампіль, Ложава, Старокостянтинів-2, Красилів, Гречани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 08.37
Калинівка-1 08.59 2 хв  09.01 22 хв 
Воршиця 09.05 10 хв  09.15 28 хв 
Робоча 09.20 1 хв  09.21 43 хв 
Калинівка-2 09.26 1 хв  09.27 49 хв 
Холонівська 09.37 1 хв  09.38 1 г 
Уладівка 09.48 1 хв  09.49 1 г  11 хв 
Соломірка 09.55 1 хв  09.56 1 г  18 хв 
Курилівка 10.00 1 хв  10.01 1 г  23 хв 
Хмільник 10.11 2 хв  10.13 1 г  34 хв 
Новодібрівка 10.23 1 хв  10.24 1 г  46 хв 
Залісся 10.34 1 хв  10.35 1 г  57 хв 
Адампіль 10.41 1 хв  10.42 2 г  4 хв 
Пасічний 10.52 1 хв  10.53 2 г  15 хв 
Ложава 11.01 1 хв  11.02 2 г  24 хв 
Замчики 11.07 1 хв  11.08 2 г  30 хв 
Старокостянтинів-2 11.13 1 хв  11.14 2 г  36 хв 
Воронківці 11.26 1 хв  11.27 2 г  49 хв 
Красилів 11.38 1 хв  11.39 3 г  1 хв 
Климашівка 12.00 1 хв  12.01 3 г  23 хв 
Гречани 12.22 1 хв  12.23 3 г  45 хв 
Речовий ринок 12.27 2 хв  12.29 3 г  50 хв 
Хмельницький 12.36 3 г  59 хв 

У розкладі поїзда 806К Вінниця — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30