У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

807К Хмельницький — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 807К сполученням Хмельницький - Вінниця відправляється зі станції Хмельницький о 13.18 і прибуває на станцію Вінниця о 17.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Гречани, Заруддя, Воронківці, Ложава, Адампіль, Новодібрівка, Курилівка, Уладівка, Калинівка-2, Воршиця.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 13.18
Речовий ринок 13.26 2 хв  13.28 8 хв 
Гречани 13.31 3 хв  13.34 13 хв 
Климашівка 13.56 1 хв  13.57 38 хв 
Заруддя 14.01 1 хв  14.02 43 хв 
Красилів 14.21 1 хв  14.22 1 г  3 хв 
Воронківці 14.33 1 хв  14.34 1 г  15 хв 
Старокостянтинів-2 14.47 2 хв  14.49 1 г  29 хв 
Ложава 14.59 1 хв  15.00 1 г  41 хв 
Пасічний 15.08 1 хв  15.09 1 г  50 хв 
Адампіль 15.19 2 хв  15.21 2 г  1 хв 
Залісся 15.26 1 хв  15.27 2 г  8 хв 
Новодібрівка 15.36 1 хв  15.37 2 г  18 хв 
Хмільник 15.48 2 хв  15.50 2 г  30 хв 
Курилівка 16.00 1 хв  16.01 2 г  42 хв 
Соломірка 16.05 1 хв  16.06 2 г  47 хв 
Уладівка 16.12 1 хв  16.13 2 г  54 хв 
Холонівська 16.24 1 хв  16.25 3 г  6 хв 
Калинівка-2 16.36 1 хв  16.37 3 г  18 хв 
Робоча 16.43 1 хв  16.44 3 г  25 хв 
Воршиця 16.49 10 хв  16.59 3 г  31 хв 
Калинівка-1 17.05 2 хв  17.07 3 г  47 хв 
Вінниця 17.26 4 г  8 хв 

У розкладі поїзда 807К Хмельницький — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930