У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

807К Хмельницький — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 807К сполученням Хмельницький - Вінниця відправляється зі станції Хмельницький о 13.12 і прибуває на станцію Вінниця о 17.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Гречани, Заруддя, Воронківці, Замчики, Пасічний, Залісся, Хмільник, Соломірка, Холонівська, Робоча, Калинівка-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 13.12
Речовий ринок 13.20 2 хв  13.22 8 хв 
Гречани 13.25 4 хв  13.29 13 хв 
Климашівка 13.52 1 хв  13.53 40 хв 
Заруддя 13.58 1 хв  13.59 46 хв 
Красилів 14.18 2 хв  14.20 1 г  6 хв 
Воронківці 14.32 1 хв  14.33 1 г  20 хв 
Старокостянтинів-2 14.47 1 хв  14.48 1 г  35 хв 
Замчики 14.54 1 хв  14.55 1 г  42 хв 
Ложава 15.00 1 хв  15.01 1 г  48 хв 
Пасічний 15.09 1 хв  15.10 1 г  57 хв 
Адампіль 15.20 1 хв  15.21 2 г  8 хв 
Залісся 15.26 1 хв  15.27 2 г  14 хв 
Новодібрівка 15.36 1 хв  15.37 2 г  24 хв 
Хмільник 15.48 2 хв  15.50 2 г  36 хв 
Курилівка 16.00 1 хв  16.01 2 г  48 хв 
Соломірка 16.05 1 хв  16.06 2 г  53 хв 
Уладівка 16.12 1 хв  16.13 3 г 
Холонівська 16.24 1 хв  16.25 3 г  12 хв 
Калинівка-2 16.36 1 хв  16.37 3 г  24 хв 
Робоча 16.43 1 хв  16.44 3 г  31 хв 
Воршиця 16.49 10 хв  16.59 3 г  37 хв 
Калинівка-1 17.05 2 хв  17.07 3 г  53 хв 
Вінниця 17.26 4 г  14 хв 

У розкладі поїзда 807К Хмельницький — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30