У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

808О Вінниця — Хмельницький Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 808О сполученням Вінниця - Хмельницький відправляється зі станції Вінниця о 17.41 і прибуває на станцію Хмельницький о 21.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Воршиця, Калинівка-2, Уладівка, Курилівка, Новодібрівка, Адампіль, Ложава, Старокостянтинів-2, Красилів, Климашівка, Речовий ринок.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 17.41
Калинівка-1 18.01 2 хв  18.03 20 хв 
Воршиця 18.08 10 хв  18.18 27 хв 
Робоча 18.23 1 хв  18.24 42 хв 
Калинівка-2 18.29 1 хв  18.30 48 хв 
Холонівська 18.40 1 хв  18.41 59 хв 
Уладівка 18.51 1 хв  18.52 1 г  10 хв 
Соломірка 18.58 1 хв  18.59 1 г  17 хв 
Курилівка 19.03 1 хв  19.04 1 г  22 хв 
Хмільник 19.12 2 хв  19.14 1 г  31 хв 
Новодібрівка 19.24 1 хв  19.25 1 г  43 хв 
Залісся 19.35 1 хв  19.36 1 г  54 хв 
Адампіль 19.42 1 хв  19.43 2 г  1 хв 
Пасічний 19.53 1 хв  19.54 2 г  12 хв 
Ложава 20.02 1 хв  20.03 2 г  21 хв 
Замчики 20.08 1 хв  20.09 2 г  27 хв 
Старокостянтинів-2 20.15 1 хв  20.16 2 г  34 хв 
Воронківці 20.30 1 хв  20.31 2 г  49 хв 
Красилів 20.43 1 хв  20.44 3 г  2 хв 
Заруддя 20.59 1 хв  21.00 3 г  18 хв 
Климашівка 21.06 1 хв  21.07 3 г  25 хв 
Гречани 21.30 1 хв  21.31 3 г  49 хв 
Речовий ринок 21.35 1 хв  21.36 3 г  54 хв 
Хмельницький 21.43 4 г  2 хв 

У розкладі поїзда 808О Вінниця — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30