У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

823К Київ-Пас. — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 823К сполученням Київ-Пас. - Шепетівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.38 і прибуває на станцію Шепетівка о 22.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Святошин, Малин, Коростень, Яблунець, Новоград-Волинський-1, Колодянка, Радулин, Майдан-Вила.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.38
Караваєві Дачі 17.45 1 хв  17.46 7 хв 
Київ-Волинський 17.50 2 хв  17.52 12 хв 
Святошин 18.02 8 хв  18.10 24 хв 
Малин 19.31 2 хв  19.33 1 г  53 хв 
Коростень 20.11 2 хв  20.13 2 г  33 хв 
Яблунець 20.53 2 хв  20.55 3 г  15 хв 
Новоград-Волинський-1 21.30 12 хв  21.42 3 г  52 хв 
Колодянка 22.00 1 хв  22.01 4 г  22 хв 
Радулин 22.11 1 хв  22.12 4 г  33 хв 
Майдан-Вила 22.22 1 хв  22.23 4 г  44 хв 
Шепетівка 22.46 5 г  8 хв 

У розкладі поїзда 823К Київ-Пас. — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930