У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

829ЛШ Львів — Ужгород Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 829ЛШ сполученням Львів - Ужгород відправляється зі станції Львів о 16.44 і прибуває на станцію Ужгород о 22.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Миколаїв-Дністровський, Стрий, Сколе, Славське, Лавочне, Бескит, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово, Чоп.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.44
Миколаїв-Дністровський 17.26 1 хв  17.27 42 хв 
Стрий 17.48 2 хв  17.50 1 г  4 хв 
Сколе 18.20 2 хв  18.22 1 г  36 хв 
Славське 18.50 2 хв  18.52 2 г  6 хв 
Лавочне 19.04 1 хв  19.05 2 г  20 хв 
Бескит 19.16 1 хв  19.17 2 г  32 хв 
Воловець 19.43 3 хв  19.46 2 г  59 хв 
Свалява 20.16 3 хв  20.19 3 г  32 хв 
Карпати 20.28 1 хв  20.29 3 г  44 хв 
Мукачево 20.44 4 хв  20.48 4 г 
Батьово 21.19 2 хв  21.21 4 г  35 хв 
Чоп 21.42 15 хв  21.57 4 г  58 хв 
Ужгород 22.23 5 г  39 хв 

У розкладі поїзда 829ЛШ Львів — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31