У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

829Л Львів — Ужгород Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 829Л сполученням Львів - Ужгород відправляється зі станції Львів о 16.44 і прибуває на станцію Ужгород о 22.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пустомити, Миколаїв-Дністровський, Стрий, Сколе, Славське, Лавочне, Опорець, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово, Чоп.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.44
Пустомити 17.03 1 хв  17.04 19 хв 
Миколаїв-Дністровський 17.25 1 хв  17.26 41 хв 
Стрий 17.47 2 хв  17.49 1 г  3 хв 
Сколе 18.19 2 хв  18.21 1 г  35 хв 
Славське 18.49 2 хв  18.51 2 г  5 хв 
Лавочне 19.03 1 хв  19.04 2 г  19 хв 
Опорець 19.09 1 хв  19.10 2 г  25 хв 
Воловець 19.42 3 хв  19.45 2 г  58 хв 
Свалява 20.15 3 хв  20.18 3 г  31 хв 
Карпати 20.27 1 хв  20.28 3 г  43 хв 
Мукачево 20.43 4 хв  20.47 3 г  59 хв 
Батьово 21.18 2 хв  21.20 4 г  34 хв 
Чоп 21.41 15 хв  21.56 4 г  57 хв 
Ужгород 22.22 5 г  38 хв 

У розкладі поїзда 829Л Львів — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031