У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

829ЛШ Львів — Ужгород Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 829ЛШ сполученням Львів - Ужгород відправляється зі станції Львів о 16.44 і прибуває на станцію Ужгород о 22.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Миколаїв-Дністровський, Стрий, Сколе, Славське, Лавочне, Бескит, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово, Чоп.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.44
Миколаїв-Дністровський 17.25 1 хв  17.26 41 хв 
Стрий 17.47 2 хв  17.49 1 г  3 хв 
Сколе 18.19 2 хв  18.21 1 г  35 хв 
Славське 18.49 2 хв  18.51 2 г  5 хв 
Лавочне 19.03 1 хв  19.04 2 г  19 хв 
Бескит 19.15 1 хв  19.16 2 г  31 хв 
Воловець 19.42 3 хв  19.45 2 г  58 хв 
Свалява 20.15 3 хв  20.18 3 г  31 хв 
Карпати 20.27 1 хв  20.28 3 г  43 хв 
Мукачево 20.43 4 хв  20.47 3 г  59 хв 
Батьово 21.18 2 хв  21.20 4 г  34 хв 
Чоп 21.41 15 хв  21.56 4 г  57 хв 
Ужгород 22.22 5 г  38 хв 

У розкладі поїзда 829ЛШ Львів — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728