У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

829ДО Ужгород — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 829ДО сполученням Ужгород - Львів відправляється зі станції Ужгород о 05.13 і прибуває на станцію Львів о 10.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чоп, Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, Миколаїв-Дністровський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 05.13
Чоп 05.36 14 хв  05.50 23 хв 
Батьово 06.10 3 хв  06.13 57 хв 
Мукачево 06.46 4 хв  06.50 1 г  33 хв 
Карпати 07.06 1 хв  07.07 1 г  53 хв 
Свалява 07.15 3 хв  07.18 2 г  2 хв 
Воловець 07.49 3 хв  07.52 2 г  36 хв 
Лавочне 08.30 1 хв  08.31 3 г  17 хв 
Славське 08.43 2 хв  08.45 3 г  30 хв 
Сколе 09.14 1 хв  09.15 4 г  1 хв 
Стрий 09.46 2 хв  09.48 4 г  33 хв 
Миколаїв-Дністровський 10.10 1 хв  10.11 4 г  57 хв 
Львів 10.56 5 г  43 хв 

У розкладі поїзда 829ДО Ужгород — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31