У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

829ДО Ужгород — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 829ДО сполученням Ужгород - Львів відправляється зі станції Ужгород о 05.13 і прибуває на станцію Львів о 11.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чоп, Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, Миколаїв-Дністровський, Пустомити.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 05.13
Чоп 05.37 15 хв  05.52 24 хв 
Батьово 06.12 4 хв  06.16 59 хв 
Мукачево 06.51 5 хв  06.56 1 г  38 хв 
Карпати 07.10 1 хв  07.11 1 г  57 хв 
Свалява 07.20 3 хв  07.23 2 г  7 хв 
Воловець 07.55 3 хв  07.58 2 г  42 хв 
Лавочне 08.34 2 хв  08.36 3 г  21 хв 
Славське 08.48 2 хв  08.50 3 г  35 хв 
Сколе 09.19 1 хв  09.20 4 г  6 хв 
Стрий 09.51 2 хв  09.53 4 г  38 хв 
Миколаїв-Дністровський 10.15 1 хв  10.16 5 г  2 хв 
Пустомити 10.38 1 хв  10.39 5 г  25 хв 
Львів 11.01 5 г  48 хв 

У розкладі поїзда 829ДО Ужгород — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728