У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

829ДО Ужгород — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 829ДО сполученням Ужгород - Львів відправляється зі станції Ужгород о 05.13 і прибуває на станцію Львів о 10.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чоп, Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Опорець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, Миколаїв-Дністровський, Пустомити.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 05.13
Чоп 05.37 15 хв  05.52 24 хв 
Батьово 06.12 2 хв  06.14 59 хв 
Мукачево 06.49 5 хв  06.54 1 г  36 хв 
Карпати 07.08 1 хв  07.09 1 г  55 хв 
Свалява 07.18 3 хв  07.21 2 г  5 хв 
Воловець 07.53 2 хв  07.55 2 г  40 хв 
Опорець 08.24 2 хв  08.26 3 г  11 хв 
Лавочне 08.31 1 хв  08.32 3 г  18 хв 
Славське 08.44 2 хв  08.46 3 г  31 хв 
Сколе 09.15 1 хв  09.16 4 г  2 хв 
Стрий 09.47 2 хв  09.49 4 г  34 хв 
Миколаїв-Дністровський 10.11 1 хв  10.12 4 г  58 хв 
Пустомити 10.34 1 хв  10.35 5 г  21 хв 
Львів 10.57 5 г  44 хв 

У розкладі поїзда 829ДО Ужгород — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031