У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

846К Київ-Волинський — Чернігів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 846К сполученням Київ-Волинський - Чернігів відправляється зі станції Київ-Волинський о 17.23 і прибуває на станцію Чернігів о 21.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Пас., Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Дарниця, Бровари, Бобрик, Заворичі, Бобровиця, Кобижчі, Носівка, Ніжин, Вертіївка, Вересоч, Ім. Бориса Олійника.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 17.23
Караваєві Дачі 17.28 1 хв  17.29 5 хв 
Київ-Пас. 17.35 5 хв  17.40 12 хв 
Протасів Яр 17.43 1 хв  17.44 20 хв 
Київ-Деміївський 17.50 1 хв  17.51 27 хв 
Видубичі 17.54 2 хв  17.56 31 хв 
Дарниця 18.06 3 хв  18.09 43 хв 
Бровари 18.25 1 хв  18.26 1 г  2 хв 
Бобрик 18.42 1 хв  18.43 1 г  19 хв 
Заворичі 18.51 1 хв  18.52 1 г  28 хв 
Бобровиця 19.05 1 хв  19.06 1 г  42 хв 
Кобижчі 19.17 1 хв  19.18 1 г  54 хв 
Носівка 19.26 1 хв  19.27 2 г  3 хв 
Ніжин 19.45 3 хв  19.48 2 г  22 хв 
Вертіївка 20.05 1 хв  20.06 2 г  42 хв 
Вересоч 20.17 8 хв  20.25 2 г  54 хв 
Ім. Бориса Олійника 20.33 1 хв  20.34 3 г  10 хв 
Чернігів 21.01 3 г  38 хв 

У розкладі поїзда 846К Київ-Волинський — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31