У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

861 Київ-Пас. — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 861 сполученням Київ-Пас. - Шепетівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.55 і прибуває на станцію Шепетівка о 13.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Боярка, Фастів-1, Попільня, Чорнорудка, Бердичів, Чуднів-Волинський, Печанівка, Понінка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.55
Караваєві Дачі 08.01 1 хв  08.02 6 хв 
Київ-Волинський 08.06 1 хв  08.07 11 хв 
Вишневе 08.13 1 хв  08.14 18 хв 
Боярка 08.23 1 хв  08.24 28 хв 
Васильків-1 08.37 1 хв  08.38 42 хв 
Фастів-1 09.02 10 хв  09.12 1 г  7 хв 
Кожанка 09.31 1 хв  09.32 1 г  36 хв 
Попільня 09.47 1 хв  09.48 1 г  52 хв 
Брівки 10.03 1 хв  10.04 2 г  8 хв 
Чорнорудка 10.17 1 хв  10.18 2 г  22 хв 
Козятин-1 10.42 18 хв  11.00 2 г  47 хв 
Бердичів 11.31 2 хв  11.33 3 г  36 хв 
Михайленки 11.55 1 хв  11.56 4 г 
Чуднів-Волинський 12.06 1 хв  12.07 4 г  11 хв 
Разіне 12.18 1 хв  12.19 4 г  23 хв 
Печанівка 12.29 1 хв  12.30 4 г  34 хв 
Миропіль 12.39 1 хв  12.40 4 г  44 хв 
Понінка 12.50 1 хв  12.51 4 г  55 хв 
Полонне 12.55 1 хв  12.56 5 г 
Шепетівка 13.37 5 г  42 хв 

У розкладі поїзда 861 Київ-Пас. — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30