У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

861К Київ-Пас. — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 861К сполученням Київ-Пас. - Шепетівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.48 і прибуває на станцію Шепетівка о 13.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Боярка, Фастів-1, Попільня, Чорнорудка, Бердичів, Чуднів-Волинський, Печанівка, Понінка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.48
Караваєві Дачі 07.54 1 хв  07.55 6 хв 
Київ-Волинський 07.59 1 хв  08.00 11 хв 
Вишневе 08.06 1 хв  08.07 18 хв 
Боярка 08.16 1 хв  08.17 28 хв 
Васильків-1 08.30 1 хв  08.31 42 хв 
Фастів-1 08.55 22 хв  09.17 1 г  7 хв 
Кожанка 09.37 1 хв  09.38 1 г  49 хв 
Попільня 09.53 14 хв  10.07 2 г  5 хв 
Брівки 10.22 1 хв  10.23 2 г  34 хв 
Чорнорудка 10.36 1 хв  10.37 2 г  48 хв 
Козятин-1 10.59 12 хв  11.11 3 г  11 хв 
Бердичів 11.39 2 хв  11.41 3 г  51 хв 
Михайленки 12.02 1 хв  12.03 4 г  14 хв 
Чуднів-Волинський 12.13 1 хв  12.14 4 г  25 хв 
Разіне 12.25 1 хв  12.26 4 г  37 хв 
Печанівка 12.37 1 хв  12.38 4 г  49 хв 
Миропіль 12.49 1 хв  12.50 5 г  1 хв 
Понінка 13.02 1 хв  13.03 5 г  14 хв 
Полонне 13.07 1 хв  13.08 5 г  19 хв 
Шепетівка 13.49 6 г  1 хв 

У розкладі поїзда 861К Київ-Пас. — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31