У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

861 Київ-Пас. — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 861 сполученням Київ-Пас. - Шепетівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.55 і прибуває на станцію Шепетівка о 13.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Боярка, Фастів-1, Попільня, Чорнорудка, Бердичів, Чуднів-Волинський, Печанівка, Понінка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.55
Караваєві Дачі 08.01 1 хв  08.02 6 хв 
Київ-Волинський 08.06 1 хв  08.07 11 хв 
Вишневе 08.13 1 хв  08.14 18 хв 
Боярка 08.23 1 хв  08.24 28 хв 
Васильків-1 08.37 1 хв  08.38 42 хв 
Фастів-1 09.02 10 хв  09.12 1 г  7 хв 
Кожанка 09.31 1 хв  09.32 1 г  36 хв 
Попільня 09.47 1 хв  09.48 1 г  52 хв 
Брівки 10.03 1 хв  10.04 2 г  8 хв 
Чорнорудка 10.17 1 хв  10.18 2 г  22 хв 
Козятин-1 10.42 18 хв  11.00 2 г  47 хв 
Бердичів 11.31 2 хв  11.33 3 г  36 хв 
Михайленки 11.55 1 хв  11.56 4 г 
Чуднів-Волинський 12.06 1 хв  12.07 4 г  11 хв 
Разіне 12.18 1 хв  12.19 4 г  23 хв 
Печанівка 12.29 1 хв  12.30 4 г  34 хв 
Миропіль 12.39 1 хв  12.40 4 г  44 хв 
Понінка 12.50 1 хв  12.51 4 г  55 хв 
Полонне 12.55 1 хв  12.56 5 г 
Шепетівка 13.37 5 г  42 хв 

У розкладі поїзда 861 Київ-Пас. — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728