У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

862 Шепетівка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 862 сполученням Шепетівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Шепетівка о 15.11 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 21.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Полонне, Миропіль, Разіне, Михайленки, Козятин-2, Чорнорудка, Попільня, Фастів-1, Боярка, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 15.11
Хролин 15.28 1 хв  15.29 17 хв 
Полонне 15.46 2 хв  15.48 35 хв 
Понінка 15.53 1 хв  15.54 42 хв 
Миропіль 16.05 1 хв  16.06 54 хв 
Печанівка 16.16 2 хв  16.18 1 г  5 хв 
Разіне 16.28 1 хв  16.29 1 г  17 хв 
Чуднів-Волинський 16.42 2 хв  16.44 1 г  31 хв 
Михайленки 16.56 1 хв  16.57 1 г  45 хв 
Бердичів 17.21 5 хв  17.26 2 г  10 хв 
Козятин-2 17.44 1 хв  17.45 2 г  33 хв 
Козятин-1 17.55 27 хв  18.22 2 г  44 хв 
Чорнорудка 18.45 1 хв  18.46 3 г  34 хв 
Брівки 19.00 1 хв  19.01 3 г  49 хв 
Попільня 19.18 2 хв  19.20 4 г  7 хв 
Кожанка 19.37 1 хв  19.38 4 г  26 хв 
Фастів-1 19.58 10 хв  20.08 4 г  47 хв 
Васильків-1 20.32 1 хв  20.33 5 г  21 хв 
Боярка 20.46 1 хв  20.47 5 г  35 хв 
Вишневе 20.55 1 хв  20.56 5 г  44 хв 
Київ-Волинський 21.02 1 хв  21.03 5 г  51 хв 
Караваєві Дачі 21.07 1 хв  21.08 5 г  56 хв 
Київ-Пас. 21.14 6 г  3 хв 

У розкладі поїзда 862 Шепетівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30