У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

862К Шепетівка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 862К сполученням Шепетівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Шепетівка о 14.18 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Полонне, Миропіль, Разіне, Михайленки, Козятин-2, Чорнорудка, Попільня, Фастів-1, Боярка, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 14.18
Хролин 14.34 1 хв  14.35 16 хв 
Полонне 14.51 1 хв  14.52 33 хв 
Понінка 14.56 1 хв  14.57 38 хв 
Миропіль 15.08 1 хв  15.09 50 хв 
Печанівка 15.18 1 хв  15.19 1 г 
Разіне 15.29 1 хв  15.30 1 г  11 хв 
Чуднів-Волинський 15.41 1 хв  15.42 1 г  23 хв 
Михайленки 15.52 1 хв  15.53 1 г  34 хв 
Бердичів 16.13 2 хв  16.15 1 г  55 хв 
Козятин-2 16.31 1 хв  16.32 2 г  13 хв 
Козятин-1 16.42 18 хв  17.00 2 г  24 хв 
Чорнорудка 17.22 1 хв  17.23 3 г  4 хв 
Брівки 17.36 1 хв  17.37 3 г  18 хв 
Попільня 17.53 2 хв  17.55 3 г  35 хв 
Кожанка 18.10 1 хв  18.11 3 г  52 хв 
Фастів-1 18.29 2 хв  18.31 4 г  11 хв 
Васильків-1 18.56 1 хв  18.57 4 г  38 хв 
Боярка 19.10 1 хв  19.11 4 г  52 хв 
Вишневе 19.19 1 хв  19.20 5 г  1 хв 
Київ-Волинський 19.26 1 хв  19.27 5 г  8 хв 
Караваєві Дачі 19.31 1 хв  19.32 5 г  13 хв 
Київ-Пас. 19.38 5 г  20 хв 

У розкладі поїзда 862К Шепетівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції