У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

864Л Чернігів — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 864Л сполученням Чернігів - Київ-Волинський відправляється зі станції Чернігів о 06.00 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 09.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ім. Бориса Олійника, Вертіївка, Ніжин, Носівка, Кобижчі, Бобровиця, Бобрик, Бровари, Дарниця, Видубичі, Київ-Деміївський, Київ-Пас., Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 06.00
Ім. Бориса Олійника 06.29 3 хв  06.32 29 хв 
Вертіївка 06.55 1 хв  06.56 55 хв 
Ніжин 07.12 3 хв  07.15 1 г  12 хв 
Носівка 07.34 1 хв  07.35 1 г  34 хв 
Кобижчі 07.44 10 хв  07.54 1 г  44 хв 
Бобровиця 08.08 1 хв  08.09 2 г  8 хв 
Бобрик 08.31 1 хв  08.32 2 г  31 хв 
Бровари 08.49 2 хв  08.51 2 г  49 хв 
Дарниця 09.05 5 хв  09.10 3 г  5 хв 
Видубичі 09.20 2 хв  09.22 3 г  20 хв 
Київ-Деміївський 09.25 1 хв  09.26 3 г  25 хв 
Київ-Пас. 09.32 3 хв  09.35 3 г  32 хв 
Караваєві Дачі 09.41 1 хв  09.42 3 г  41 хв 
Київ-Волинський 09.46 3 г  46 хв 

У розкладі поїзда 864Л Чернігів — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930