У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

864Л Чернігів — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 864Л сполученням Чернігів - Київ-Волинський відправляється зі станції Чернігів о 06.00 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 09.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ім. Бориса Олійника, Вертіївка, Ніжин, Носівка, Кобижчі, Бобровиця, Бобрик, Бровари, Дарниця, Видубичі, Київ-Пас., Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 06.00
Ім. Бориса Олійника 06.29 3 хв  06.32 29 хв 
Вертіївка 06.55 1 хв  06.56 55 хв 
Ніжин 07.12 3 хв  07.15 1 г  12 хв 
Носівка 07.34 1 хв  07.35 1 г  34 хв 
Кобижчі 07.44 11 хв  07.55 1 г  44 хв 
Бобровиця 08.09 1 хв  08.10 2 г  9 хв 
Бобрик 08.32 1 хв  08.33 2 г  32 хв 
Бровари 08.50 2 хв  08.52 2 г  50 хв 
Дарниця 09.08 5 хв  09.13 3 г  8 хв 
Видубичі 09.23 2 хв  09.25 3 г  23 хв 
Київ-Пас. 09.34 3 хв  09.37 3 г  34 хв 
Караваєві Дачі 09.43 1 хв  09.44 3 г  43 хв 
Київ-Волинський 09.48 3 г  48 хв 

У розкладі поїзда 864Л Чернігів — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31