У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

864Л Чернігів — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 864Л сполученням Чернігів - Київ-Волинський відправляється зі станції Чернігів о 06.00 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 09.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Муравійка, Ім. Бориса Олійника, Вересоч, Вертіївка, Ніжин, Носівка, Кобижчі, Бобровиця, Заворичі, Бобрик, Бровари, Дарниця, Видубичі, Київ-Деміївський, Протасів Яр, Київ-Пас., Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 06.00
Муравійка 06.21 1 хв  06.22 21 хв 
Ім. Бориса Олійника 06.30 2 хв  06.32 30 хв 
Вересоч 06.41 1 хв  06.42 41 хв 
Вертіївка 06.57 1 хв  06.58 57 хв 
Ніжин 07.15 13 хв  07.28 1 г  15 хв 
Носівка 07.47 1 хв  07.48 1 г  47 хв 
Кобижчі 07.56 1 хв  07.57 1 г  56 хв 
Бобровиця 08.08 1 хв  08.09 2 г  8 хв 
Заворичі 08.23 1 хв  08.24 2 г  23 хв 
Бобрик 08.31 1 хв  08.32 2 г  31 хв 
Бровари 08.48 2 хв  08.50 2 г  48 хв 
Дарниця 09.05 4 хв  09.09 3 г  5 хв 
Видубичі 09.19 2 хв  09.21 3 г  19 хв 
Київ-Деміївський 09.24 1 хв  09.25 3 г  24 хв 
Протасів Яр 09.29 1 хв  09.30 3 г  29 хв 
Київ-Пас. 09.34 3 хв  09.37 3 г  34 хв 
Караваєві Дачі 09.42 1 хв  09.43 3 г  42 хв 
Київ-Волинський 09.48 3 г  48 хв 

У розкладі поїзда 864Л Чернігів — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031