У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

864-863 Чернігів — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 864-863 сполученням Чернігів - Київ-Волинський відправляється зі станції Чернігів о 06.00 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 09.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ім. Бориса Олійника, Вертіївка, Ніжин, Носівка, Кобижчі, Бобровиця, Бобрик, Бровари, Дарниця, Видубичі, Київ-Деміївський, Київ-Пас., Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 06.00
Ім. Бориса Олійника 06.29 3 хв  06.32 29 хв 
Вертіївка 06.55 1 хв  06.56 55 хв 
Ніжин 07.12 3 хв  07.15 1 г  12 хв 
Носівка 07.34 1 хв  07.35 1 г  34 хв 
Кобижчі 07.44 11 хв  07.55 1 г  44 хв 
Бобровиця 08.09 1 хв  08.10 2 г  9 хв 
Бобрик 08.31 1 хв  08.32 2 г  31 хв 
Бровари 08.49 2 хв  08.51 2 г  49 хв 
Дарниця 09.05 5 хв  09.10 3 г  5 хв 
Видубичі 09.20 2 хв  09.22 3 г  20 хв 
Київ-Деміївський 09.25 1 хв  09.26 3 г  25 хв 
Київ-Пас. 09.32 3 хв  09.35 3 г  32 хв 
Караваєві Дачі 09.41 1 хв  09.42 3 г  41 хв 
Київ-Волинський 09.46 3 г  46 хв 

У розкладі поїзда 864-863 Чернігів — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728