У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

864Л Чернігів — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 864Л сполученням Чернігів - Київ-Волинський відправляється зі станції Чернігів о 06.04 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 09.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ім. Бориса Олійника, Вересоч, Вертіївка, Ніжин, Носівка, Кобижчі, Бобровиця, Заворичі, Бобрик, Бровари, Дарниця, Видубичі, Київ-Деміївський, Протасів Яр, Київ-Пас., Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 06.04
Ім. Бориса Олійника 06.31 1 хв  06.32 27 хв 
Вересоч 06.40 1 хв  06.41 36 хв 
Вертіївка 06.54 1 хв  06.55 50 хв 
Ніжин 07.12 13 хв  07.25 1 г  8 хв 
Носівка 07.44 1 хв  07.45 1 г  40 хв 
Кобижчі 07.54 1 хв  07.55 1 г  50 хв 
Бобровиця 08.08 1 хв  08.09 2 г  4 хв 
Заворичі 08.23 1 хв  08.24 2 г  19 хв 
Бобрик 08.31 1 хв  08.32 2 г  27 хв 
Бровари 08.48 2 хв  08.50 2 г  44 хв 
Дарниця 09.05 4 хв  09.09 3 г  1 хв 
Видубичі 09.19 2 хв  09.21 3 г  15 хв 
Київ-Деміївський 09.24 1 хв  09.25 3 г  20 хв 
Протасів Яр 09.29 1 хв  09.30 3 г  25 хв 
Київ-Пас. 09.34 3 хв  09.37 3 г  30 хв 
Караваєві Дачі 09.42 1 хв  09.43 3 г  38 хв 
Київ-Волинський 09.48 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 864Л Чернігів — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30