У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

864К Неданчичі — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 864К сполученням Неданчичі - Київ-Волинський відправляється зі станції Неданчичі о 04.50 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 09.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Славутич, Малійки, Левковичі, Чернігів, Вересоч, Ніжин, Кобижчі, Заворичі, Бровари, Видубичі, Протасів Яр, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Неданчичі 04.50
Селище Лісове 04.54 1 хв  04.55 4 хв 
Славутич 05.00 2 хв  05.02 10 хв 
Демійка 05.09 1 хв  05.10 19 хв 
Малійки 05.15 1 хв  05.16 25 хв 
Жукотки 05.25 1 хв  05.26 35 хв 
Левковичі 05.30 1 хв  05.31 40 хв 
Білоус 05.39 1 хв  05.40 49 хв 
Чернігів 05.54 10 хв  06.04 1 г  4 хв 
Ім. Бориса Олійника 06.31 1 хв  06.32 1 г  41 хв 
Вересоч 06.40 1 хв  06.41 1 г  50 хв 
Вертіївка 06.54 1 хв  06.55 2 г  4 хв 
Ніжин 07.12 13 хв  07.25 2 г  22 хв 
Носівка 07.44 1 хв  07.45 2 г  54 хв 
Кобижчі 07.54 1 хв  07.55 3 г  4 хв 
Бобровиця 08.08 1 хв  08.09 3 г  18 хв 
Заворичі 08.23 1 хв  08.24 3 г  33 хв 
Бобрик 08.31 1 хв  08.32 3 г  41 хв 
Бровари 08.48 2 хв  08.50 3 г  58 хв 
Дарниця 09.05 4 хв  09.09 4 г  15 хв 
Видубичі 09.19 2 хв  09.21 4 г  29 хв 
Київ-Деміївський 09.24 1 хв  09.25 4 г  34 хв 
Протасів Яр 09.29 1 хв  09.30 4 г  39 хв 
Київ-Пас. 09.34 3 хв  09.37 4 г  44 хв 
Караваєві Дачі 09.42 1 хв  09.43 4 г  52 хв 
Київ-Волинський 09.48 4 г  58 хв 

У розкладі поїзда 864К Неданчичі — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30