У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

866К Київ-Волинський — Неданчичі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 866К сполученням Київ-Волинський - Неданчичі відправляється зі станції Київ-Волинський о 17.23 і прибуває на станцію Неданчичі о 22.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Пас., Київ-Деміївський, Дарниця, Бобрик, Кобижчі, Ніжин, Ім. Бориса Олійника, Білоус, Жукотки, Демійка, Селище Лісове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 17.23
Караваєві Дачі 17.27 1 хв  17.28 4 хв 
Київ-Пас. 17.33 5 хв  17.38 10 хв 
Протасів Яр 17.41 1 хв  17.42 18 хв 
Київ-Деміївський 17.47 1 хв  17.48 24 хв 
Видубичі 17.50 2 хв  17.52 27 хв 
Дарниця 18.02 3 хв  18.05 39 хв 
Бровари 18.21 1 хв  18.22 58 хв 
Бобрик 18.38 1 хв  18.39 1 г  15 хв 
Бобровиця 19.01 1 хв  19.02 1 г  38 хв 
Кобижчі 19.13 1 хв  19.14 1 г  50 хв 
Носівка 19.22 1 хв  19.23 1 г  59 хв 
Ніжин 19.41 12 хв  19.53 2 г  18 хв 
Вертіївка 20.10 1 хв  20.11 2 г  47 хв 
Ім. Бориса Олійника 20.30 1 хв  20.31 3 г  7 хв 
Чернігів 20.58 10 хв  21.08 3 г  35 хв 
Білоус 21.23 1 хв  21.24 4 г 
Левковичі 21.32 1 хв  21.33 4 г  9 хв 
Жукотки 21.37 1 хв  21.38 4 г  14 хв 
Малійки 21.48 1 хв  21.49 4 г  25 хв 
Демійка 21.54 1 хв  21.55 4 г  31 хв 
Славутич 22.02 2 хв  22.04 4 г  39 хв 
Селище Лісове 22.09 1 хв  22.10 4 г  46 хв 
Неданчичі 22.14 4 г  51 хв 

У розкладі поїзда 866К Київ-Волинський — Неданчичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728