У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

866К Київ-Волинський — Неданчичі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 866К сполученням Київ-Волинський - Неданчичі відправляється зі станції Київ-Волинський о 17.23 і прибуває на станцію Неданчичі о 22.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Пас., Київ-Деміївський, Дарниця, Бобрик, Бобровиця, Носівка, Вертіївка, Чернігів, Левковичі, Малійки, Славутич.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 17.23
Караваєві Дачі 17.28 1 хв  17.29 5 хв 
Київ-Пас. 17.35 5 хв  17.40 12 хв 
Протасів Яр 17.43 1 хв  17.44 20 хв 
Київ-Деміївський 17.49 3 хв  17.52 26 хв 
Видубичі 17.54 2 хв  17.56 31 хв 
Дарниця 18.06 3 хв  18.09 43 хв 
Бровари 18.25 1 хв  18.26 1 г  2 хв 
Бобрик 18.42 1 хв  18.43 1 г  19 хв 
Заворичі 18.51 1 хв  18.52 1 г  28 хв 
Бобровиця 19.05 1 хв  19.06 1 г  42 хв 
Кобижчі 19.17 1 хв  19.18 1 г  54 хв 
Носівка 19.26 1 хв  19.27 2 г  3 хв 
Ніжин 19.45 8 хв  19.53 2 г  22 хв 
Вертіївка 20.10 1 хв  20.11 2 г  47 хв 
Ім. Бориса Олійника 20.30 1 хв  20.31 3 г  7 хв 
Чернігів 20.58 10 хв  21.08 3 г  35 хв 
Білоус 21.23 1 хв  21.24 4 г 
Левковичі 21.32 1 хв  21.33 4 г  9 хв 
Жукотки 21.37 1 хв  21.38 4 г  14 хв 
Малійки 21.48 1 хв  21.49 4 г  25 хв 
Демійка 21.54 1 хв  21.55 4 г  31 хв 
Славутич 22.02 2 хв  22.04 4 г  39 хв 
Селище Лісове 22.09 1 хв  22.10 4 г  46 хв 
Неданчичі 22.14 4 г  51 хв 

У розкладі поїзда 866К Київ-Волинський — Неданчичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31