У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

866К Київ-Волинський — Неданчичі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 866К сполученням Київ-Волинський - Неданчичі відправляється зі станції Київ-Волинський о 17.24 і прибуває на станцію Неданчичі о 22.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Пас., Київ-Деміївський, Дарниця, Бобрик, Кобижчі, Ніжин, Ім. Бориса Олійника, Білоус, Жукотки, Демійка, Селище Лісове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 17.24
Караваєві Дачі 17.28 1 хв  17.29 4 хв 
Київ-Пас. 17.34 5 хв  17.39 10 хв 
Протасів Яр 17.42 1 хв  17.43 18 хв 
Київ-Деміївський 17.47 1 хв  17.48 23 хв 
Видубичі 17.50 2 хв  17.52 26 хв 
Дарниця 18.02 3 хв  18.05 38 хв 
Бровари 18.21 1 хв  18.22 57 хв 
Бобрик 18.38 1 хв  18.39 1 г  14 хв 
Бобровиця 19.01 1 хв  19.02 1 г  37 хв 
Кобижчі 19.13 1 хв  19.14 1 г  49 хв 
Носівка 19.22 1 хв  19.23 1 г  58 хв 
Ніжин 19.41 3 хв  19.44 2 г  17 хв 
Вертіївка 20.01 1 хв  20.02 2 г  37 хв 
Ім. Бориса Олійника 20.22 1 хв  20.23 2 г  58 хв 
Чернігів 20.50 10 хв  21.00 3 г  26 хв 
Білоус 21.15 1 хв  21.16 3 г  51 хв 
Левковичі 21.24 1 хв  21.25 4 г 
Жукотки 21.29 1 хв  21.30 4 г  5 хв 
Малійки 21.40 1 хв  21.41 4 г  16 хв 
Демійка 21.46 1 хв  21.47 4 г  22 хв 
Славутич 21.54 2 хв  21.56 4 г  30 хв 
Селище Лісове 22.01 1 хв  22.02 4 г  37 хв 
Неданчичі 22.06 4 г  42 хв 

У розкладі поїзда 866К Київ-Волинський — Неданчичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031