У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

867К Київ-Пас. — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 867К сполученням Київ-Пас. - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.45 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 19.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Боярка, Мотовилівка, Кожанка, Брівки, Козятин-1, Голендри, Калинівка-1, Вінниця-Вантажна, Тюшки, Гнівань, Козачівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.45
Караваєві Дачі 13.52 1 хв  13.53 7 хв 
Київ-Волинський 13.57 1 хв  13.58 12 хв 
Вишневе 14.05 1 хв  14.06 20 хв 
Боярка 14.15 1 хв  14.16 30 хв 
Васильків-1 14.29 1 хв  14.30 44 хв 
Мотовилівка 14.39 1 хв  14.40 54 хв 
Фастів-1 14.56 10 хв  15.06 1 г  11 хв 
Кожанка 15.25 1 хв  15.26 1 г  40 хв 
Попільня 15.43 1 хв  15.44 1 г  58 хв 
Брівки 16.01 1 хв  16.02 2 г  16 хв 
Чорнорудка 16.16 19 хв  16.35 2 г  31 хв 
Козятин-1 17.01 2 хв  17.03 3 г  16 хв 
Кордишівка 17.16 1 хв  17.17 3 г  31 хв 
Голендри 17.27 1 хв  17.28 3 г  42 хв 
Гулівці 17.39 1 хв  17.40 3 г  54 хв 
Калинівка-1 17.49 1 хв  17.50 4 г  4 хв 
Десенка 18.00 1 хв  18.01 4 г  15 хв 
Вінниця-Вантажна 18.06 1 хв  18.07 4 г  21 хв 
Вінниця 18.13 6 хв  18.19 4 г  28 хв 
Тюшки 18.30 1 хв  18.31 4 г  45 хв 
Яришівка 18.37 1 хв  18.38 4 г  52 хв 
Гнівань 18.44 1 хв  18.45 4 г  59 хв 
Могилівка 18.49 1 хв  18.50 5 г  4 хв 
Козачівка 18.56 1 хв  18.57 5 г  11 хв 
Браїлів 19.01 1 хв  19.02 5 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 19.16 5 г  31 хв 

У розкладі поїзда 867К Київ-Пас. — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728