У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

867К Київ-Пас. — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 867К сполученням Київ-Пас. - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.15 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 19.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Боярка, Фастів-1, Попільня, Чорнорудка, Кордишівка, Гулівці, Десенка, Вінниця, Яришівка, Могилівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.15
Караваєві Дачі 14.22 1 хв  14.23 7 хв 
Київ-Волинський 14.27 1 хв  14.28 12 хв 
Вишневе 14.35 1 хв  14.36 20 хв 
Боярка 14.45 1 хв  14.46 30 хв 
Васильків-1 14.59 1 хв  15.00 44 хв 
Фастів-1 15.25 14 хв  15.39 1 г  10 хв 
Кожанка 15.54 1 хв  15.55 1 г  39 хв 
Попільня 16.10 1 хв  16.11 1 г  55 хв 
Брівки 16.25 1 хв  16.26 2 г  10 хв 
Чорнорудка 16.39 1 хв  16.40 2 г  24 хв 
Козятин-1 17.01 2 хв  17.03 2 г  46 хв 
Кордишівка 17.16 1 хв  17.17 3 г  1 хв 
Голендри 17.27 1 хв  17.28 3 г  12 хв 
Гулівці 17.39 1 хв  17.40 3 г  24 хв 
Калинівка-1 17.49 1 хв  17.50 3 г  34 хв 
Десенка 18.00 1 хв  18.01 3 г  45 хв 
Вінниця-Вантажна 18.06 1 хв  18.07 3 г  51 хв 
Вінниця 18.13 6 хв  18.19 3 г  58 хв 
Тюшки 18.30 1 хв  18.31 4 г  15 хв 
Яришівка 18.37 1 хв  18.38 4 г  22 хв 
Гнівань 18.44 1 хв  18.45 4 г  29 хв 
Могилівка 18.49 1 хв  18.50 4 г  34 хв 
Козачівка 18.56 1 хв  18.57 4 г  41 хв 
Браїлів 19.01 1 хв  19.02 4 г  46 хв 
Жмеринка-Пас. 19.16 5 г  1 хв 

У розкладі поїзда 867К Київ-Пас. — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31