У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

868К Жмеринка-Пас. — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 868К сполученням Жмеринка-Пас. - Київ-Пас. відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 05.51 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Козачівка, Гнівань, Веселка, Вінниця, Сосонка, Воршиця, Миколаївка, Білосілля, Попільня, Мотовилівка, Вишневе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 05.51
Тартак 06.00 1 хв  06.01 9 хв 
Браїлів 06.05 1 хв  06.06 14 хв 
Козачівка 06.09 1 хв  06.10 18 хв 
Демидівка 06.14 1 хв  06.15 23 хв 
Могилівка 06.19 1 хв  06.20 28 хв 
Гнівань 06.25 1 хв  06.26 34 хв 
Селищанський 06.30 1 хв  06.31 39 хв 
Яришівка 06.36 1 хв  06.37 45 хв 
Веселка 06.39 1 хв  06.40 48 хв 
Тюшки 06.42 1 хв  06.43 51 хв 
Порпурівський 06.48 1 хв  06.49 57 хв 
Вінниця 06.54 6 хв  07.00 1 г  3 хв 
Вінниця-Вантажна 07.05 1 хв  07.06 1 г  14 хв 
Десенка 07.13 1 хв  07.14 1 г  22 хв 
Сосонка 07.19 1 хв  07.20 1 г  28 хв 
Сальницький 07.23 1 хв  07.24 1 г  32 хв 
Калинівка-1 07.29 1 хв  07.30 1 г  38 хв 
Воршиця 07.35 1 хв  07.36 1 г  44 хв 
Гулівці 07.40 1 хв  07.41 1 г  49 хв 
Голендри 07.53 20 хв  08.13 2 г  2 хв 
Миколаївка 08.19 1 хв  08.20 2 г  28 хв 
Кордишівка 08.25 1 хв  08.26 2 г  34 хв 
Козятин-1 08.38 6 хв  08.44 2 г  47 хв 
Білосілля 09.03 1 хв  09.04 3 г  12 хв 
Чорнорудка 09.08 1 хв  09.09 3 г  17 хв 
Брівки 09.22 1 хв  09.23 3 г  31 хв 
Попільня 09.38 1 хв  09.39 3 г  47 хв 
Кожанка 09.55 1 хв  09.56 4 г  4 хв 
Фастів-1 10.14 12 хв  10.26 4 г  23 хв 
Мотовилівка 10.43 1 хв  10.44 4 г  52 хв 
Васильків-1 10.54 1 хв  10.55 5 г  3 хв 
Боярка 11.08 1 хв  11.09 5 г  17 хв 
Вишневе 11.17 1 хв  11.18 5 г  26 хв 
Київ-Волинський 11.24 1 хв  11.25 5 г  33 хв 
Караваєві Дачі 11.29 1 хв  11.30 5 г  38 хв 
Київ-Пас. 11.36 5 г  45 хв 

У розкладі поїзда 868К Жмеринка-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031