У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

868К Жмеринка-Пас. — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 868К сполученням Жмеринка-Пас. - Київ-Пас. відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 05.49 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Козачівка, Гнівань, Веселка, Вінниця, Сосонка, Воршиця, Миколаївка, Білосілля, Попільня, Мотовилівка, Вишневе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 05.49
Тартак 05.58 1 хв  05.59 9 хв 
Браїлів 06.03 1 хв  06.04 14 хв 
Козачівка 06.07 1 хв  06.08 18 хв 
Демидівка 06.13 1 хв  06.14 24 хв 
Могилівка 06.17 1 хв  06.18 28 хв 
Гнівань 06.25 1 хв  06.26 36 хв 
Селищанський 06.30 1 хв  06.31 41 хв 
Яришівка 06.36 1 хв  06.37 47 хв 
Веселка 06.39 1 хв  06.40 50 хв 
Тюшки 06.42 1 хв  06.43 53 хв 
Порпурівський 06.48 1 хв  06.49 59 хв 
Вінниця 06.54 6 хв  07.00 1 г  5 хв 
Вінниця-Вантажна 07.05 1 хв  07.06 1 г  16 хв 
Десенка 07.13 1 хв  07.14 1 г  24 хв 
Сосонка 07.19 1 хв  07.20 1 г  30 хв 
Сальницький 07.23 1 хв  07.24 1 г  34 хв 
Калинівка-1 07.29 1 хв  07.30 1 г  40 хв 
Воршиця 07.35 1 хв  07.36 1 г  46 хв 
Гулівці 07.40 1 хв  07.41 1 г  51 хв 
Голендри 07.53 20 хв  08.13 2 г  4 хв 
Миколаївка 08.19 1 хв  08.20 2 г  30 хв 
Кордишівка 08.25 1 хв  08.26 2 г  36 хв 
Козятин-1 08.38 6 хв  08.44 2 г  49 хв 
Білосілля 09.03 1 хв  09.04 3 г  14 хв 
Чорнорудка 09.08 1 хв  09.09 3 г  19 хв 
Брівки 09.22 1 хв  09.23 3 г  33 хв 
Попільня 09.38 1 хв  09.39 3 г  49 хв 
Кожанка 09.55 1 хв  09.56 4 г  6 хв 
Фастів-1 10.14 12 хв  10.26 4 г  25 хв 
Мотовилівка 10.43 1 хв  10.44 4 г  54 хв 
Васильків-1 10.54 1 хв  10.55 5 г  5 хв 
Боярка 11.08 1 хв  11.09 5 г  19 хв 
Вишневе 11.17 1 хв  11.18 5 г  28 хв 
Київ-Волинський 11.24 1 хв  11.25 5 г  35 хв 
Караваєві Дачі 11.29 1 хв  11.30 5 г  40 хв 
Київ-Пас. 11.36 5 г  47 хв 

У розкладі поїзда 868К Жмеринка-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930