У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

870К Шепетівка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 870К сполученням Шепетівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Шепетівка о 03.38 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новичі, Понінка, Печанівка, Чуднів-Волинський, Демчин, Іванківці, Залізничне, Попільня, Боярка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 03.38
Судилків 03.47 1 хв  03.48 9 хв 
Ватутіне 03.52 1 хв  03.53 14 хв 
Хролин 03.58 1 хв  03.59 20 хв 
Новичі 04.06 1 хв  04.07 28 хв 
Поляни 04.11 2 хв  04.13 33 хв 
Ганнусине 04.16 1 хв  04.17 38 хв 
Полонне 04.24 1 хв  04.25 46 хв 
Понінка 04.29 1 хв  04.30 51 хв 
Блидні 04.35 1 хв  04.36 57 хв 
Миропіль 04.43 1 хв  04.44 1 г  5 хв 
Колодяжний 04.49 1 хв  04.50 1 г  11 хв 
Печанівка 04.55 1 хв  04.56 1 г  17 хв 
Гордіївка 05.01 1 хв  05.02 1 г  23 хв 
Разіне 05.07 1 хв  05.08 1 г  29 хв 
Довбище 05.14 1 хв  05.15 1 г  36 хв 
Чуднів-Волинський 05.21 1 хв  05.22 1 г  43 хв 
Вакуленчук 05.28 1 хв  05.29 1 г  50 хв 
Михайленки 05.33 1 хв  05.34 1 г  55 хв 
Рачки 05.38 1 хв  05.39 2 г 
Демчин 05.44 1 хв  05.45 2 г  6 хв 
Мирославка 05.50 1 хв  05.51 2 г  12 хв 
Райки 05.55 1 хв  05.56 2 г  17 хв 
Бердичів 06.04 2 хв  06.06 2 г  26 хв 
Іванківці 06.11 1 хв  06.12 2 г  33 хв 
Глухівці 06.18 1 хв  06.19 2 г  40 хв 
Каолінова 06.22 1 хв  06.23 2 г  44 хв 
Козятин-2 06.28 1 хв  06.29 2 г  50 хв 
Залізничне 06.31 1 хв  06.32 2 г  53 хв 
Козятин-1 06.40 18 хв  06.58 3 г  2 хв 
Чорнорудка 07.20 1 хв  07.21 3 г  42 хв 
Брівки 07.34 1 хв  07.35 3 г  56 хв 
Попільня 07.50 1 хв  07.51 4 г  12 хв 
Кожанка 08.07 1 хв  08.08 4 г  29 хв 
Фастів-1 08.26 15 хв  08.41 4 г  48 хв 
Васильків-1 09.08 1 хв  09.09 5 г  30 хв 
Боярка 09.22 1 хв  09.23 5 г  44 хв 
Вишневе 09.32 1 хв  09.33 5 г  54 хв 
Київ-Волинський 09.39 1 хв  09.40 6 г  1 хв 
Караваєві Дачі 09.44 1 хв  09.45 6 г  6 хв 
Київ-Пас. 09.52 6 г  14 хв 

У розкладі поїзда 870К Шепетівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31