У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

870 Шепетівка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 870 сполученням Шепетівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Шепетівка о 03.39 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новичі, Понінка, Печанівка, Чуднів-Волинський, Демчин, Іванківці, Залізничне, Попільня, Боярка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 03.39
Судилків 03.47 1 хв  03.48 8 хв 
Ватутіне 03.52 1 хв  03.53 13 хв 
Хролин 03.58 1 хв  03.59 19 хв 
Новичі 04.05 1 хв  04.06 26 хв 
Поляни 04.09 2 хв  04.11 30 хв 
Ганнусине 04.14 1 хв  04.15 35 хв 
Полонне 04.22 1 хв  04.23 43 хв 
Понінка 04.27 1 хв  04.28 48 хв 
Блидні 04.34 1 хв  04.35 55 хв 
Миропіль 04.41 1 хв  04.42 1 г  2 хв 
Колодяжний 04.47 1 хв  04.48 1 г  8 хв 
Печанівка 04.53 1 хв  04.54 1 г  14 хв 
Гордіївка 04.59 1 хв  05.00 1 г  20 хв 
Разіне 05.06 1 хв  05.07 1 г  27 хв 
Довбище 05.14 1 хв  05.15 1 г  35 хв 
Чуднів-Волинський 05.21 1 хв  05.22 1 г  42 хв 
Вакуленчук 05.29 1 хв  05.30 1 г  50 хв 
Михайленки 05.34 1 хв  05.35 1 г  55 хв 
Рачки 05.40 1 хв  05.41 2 г  1 хв 
Демчин 05.45 1 хв  05.46 2 г  6 хв 
Мирославка 05.50 1 хв  05.51 2 г  11 хв 
Райки 05.55 1 хв  05.56 2 г  16 хв 
Бердичів 06.05 2 хв  06.07 2 г  26 хв 
Іванківці 06.12 1 хв  06.13 2 г  33 хв 
Глухівці 06.20 1 хв  06.21 2 г  41 хв 
Каолінова 06.24 1 хв  06.25 2 г  45 хв 
Козятин-2 06.30 1 хв  06.31 2 г  51 хв 
Залізничне 06.33 1 хв  06.34 2 г  54 хв 
Козятин-1 06.42 12 хв  06.54 3 г  3 хв 
Чорнорудка 07.16 1 хв  07.17 3 г  37 хв 
Брівки 07.30 1 хв  07.31 3 г  51 хв 
Попільня 07.46 1 хв  07.47 4 г  7 хв 
Кожанка 08.03 1 хв  08.04 4 г  24 хв 
Фастів-1 08.22 13 хв  08.35 4 г  43 хв 
Васильків-1 08.58 1 хв  08.59 5 г  19 хв 
Боярка 09.12 1 хв  09.13 5 г  33 хв 
Вишневе 09.22 1 хв  09.23 5 г  43 хв 
Київ-Волинський 09.29 1 хв  09.30 5 г  50 хв 
Караваєві Дачі 09.34 1 хв  09.35 5 г  55 хв 
Київ-Пас. 09.42 6 г  3 хв 

У розкладі поїзда 870 Шепетівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728