У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

870К Шепетівка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 870К сполученням Шепетівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Шепетівка о 03.39 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новичі, Понінка, Печанівка, Чуднів-Волинський, Демчин, Іванківці, Залізничне, Попільня, Боярка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 03.39
Судилків 03.47 1 хв  03.48 8 хв 
Ватутіне 03.52 1 хв  03.53 13 хв 
Хролин 03.58 1 хв  03.59 19 хв 
Новичі 04.05 1 хв  04.06 26 хв 
Поляни 04.09 2 хв  04.11 30 хв 
Ганнусине 04.14 1 хв  04.15 35 хв 
Полонне 04.22 1 хв  04.23 43 хв 
Понінка 04.27 1 хв  04.28 48 хв 
Блидні 04.34 1 хв  04.35 55 хв 
Миропіль 04.41 1 хв  04.42 1 г  2 хв 
Колодяжний 04.47 1 хв  04.48 1 г  8 хв 
Печанівка 04.53 1 хв  04.54 1 г  14 хв 
Гордіївка 04.59 1 хв  05.00 1 г  20 хв 
Разіне 05.06 1 хв  05.07 1 г  27 хв 
Довбище 05.14 1 хв  05.15 1 г  35 хв 
Чуднів-Волинський 05.21 1 хв  05.22 1 г  42 хв 
Вакуленчук 05.29 1 хв  05.30 1 г  50 хв 
Михайленки 05.34 1 хв  05.35 1 г  55 хв 
Рачки 05.40 1 хв  05.41 2 г  1 хв 
Демчин 05.45 1 хв  05.46 2 г  6 хв 
Мирославка 05.50 1 хв  05.51 2 г  11 хв 
Райки 05.55 1 хв  05.56 2 г  16 хв 
Бердичів 06.05 2 хв  06.07 2 г  26 хв 
Іванківці 06.12 1 хв  06.13 2 г  33 хв 
Глухівці 06.20 1 хв  06.21 2 г  41 хв 
Каолінова 06.24 1 хв  06.25 2 г  45 хв 
Козятин-2 06.30 1 хв  06.31 2 г  51 хв 
Залізничне 06.33 1 хв  06.34 2 г  54 хв 
Козятин-1 06.42 12 хв  06.54 3 г  3 хв 
Чорнорудка 07.16 1 хв  07.17 3 г  37 хв 
Брівки 07.30 1 хв  07.31 3 г  51 хв 
Попільня 07.46 1 хв  07.47 4 г  7 хв 
Кожанка 08.03 1 хв  08.04 4 г  24 хв 
Фастів-1 08.22 13 хв  08.35 4 г  43 хв 
Васильків-1 08.58 1 хв  08.59 5 г  19 хв 
Боярка 09.12 1 хв  09.13 5 г  33 хв 
Вишневе 09.22 1 хв  09.23 5 г  43 хв 
Київ-Волинський 09.29 1 хв  09.30 5 г  50 хв 
Караваєві Дачі 09.34 1 хв  09.35 5 г  55 хв 
Київ-Пас. 09.42 6 г  3 хв 

У розкладі поїзда 870К Шепетівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30