У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

880К Київ-Волинський — Славутич Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 880К сполученням Київ-Волинський - Славутич відправляється зі станції Київ-Волинський о 11.28 і прибуває на станцію Славутич о 16.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Пас., Видубичі, Бровари, Носівка, Липів Ріг, Вересоч, Муравійка, Чернігів, Малійки.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 11.28
Караваєві Дачі 11.33 1 хв  11.34 5 хв 
Київ-Пас. 11.40 26 хв  12.06 12 хв 
Київ-Деміївський 12.14 1 хв  12.15 46 хв 
Видубичі 12.18 2 хв  12.20 50 хв 
Дарниця 12.30 3 хв  12.33 1 г  2 хв 
Бровари 12.48 1 хв  12.49 1 г  20 хв 
Бобровиця 13.24 1 хв  13.25 1 г  56 хв 
Носівка 13.45 1 хв  13.46 2 г  17 хв 
Ніжин 14.04 4 хв  14.08 2 г  36 хв 
Липів Ріг 14.19 1 хв  14.20 2 г  51 хв 
Вертіївка 14.30 4 хв  14.34 3 г  2 хв 
Вересоч 14.48 1 хв  14.49 3 г  20 хв 
Ім. Бориса Олійника 14.57 1 хв  14.58 3 г  29 хв 
Муравійка 15.07 1 хв  15.08 3 г  39 хв 
Количівка 15.20 1 хв  15.21 3 г  52 хв 
Чернігів 15.30 10 хв  15.40 4 г  2 хв 
Жукотки 16.04 1 хв  16.05 4 г  36 хв 
Малійки 16.15 1 хв  16.16 4 г  47 хв 
Славутич 16.30 5 г  2 хв 

У розкладі поїзда 880К Київ-Волинський — Славутич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31