У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

880К Київ-Волинський — Славутич Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 880К сполученням Київ-Волинський - Славутич відправляється зі станції Київ-Волинський о 11.45 і прибуває на станцію Славутич о 16.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Пас., Видубичі, Бровари, Носівка, Липів Ріг, Вересоч, Муравійка, Чернігів, Малійки.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 11.45
Караваєві Дачі 11.50 1 хв  11.51 5 хв 
Київ-Пас. 11.56 10 хв  12.06 11 хв 
Київ-Деміївський 12.14 1 хв  12.15 29 хв 
Видубичі 12.18 2 хв  12.20 33 хв 
Дарниця 12.30 5 хв  12.35 45 хв 
Бровари 12.48 1 хв  12.49 1 г  3 хв 
Бобровиця 13.24 1 хв  13.25 1 г  39 хв 
Носівка 13.45 1 хв  13.46 2 г 
Ніжин 14.04 4 хв  14.08 2 г  19 хв 
Липів Ріг 14.19 1 хв  14.20 2 г  34 хв 
Вертіївка 14.30 4 хв  14.34 2 г  45 хв 
Вересоч 14.48 1 хв  14.49 3 г  3 хв 
Ім. Бориса Олійника 14.57 1 хв  14.58 3 г  12 хв 
Муравійка 15.07 1 хв  15.08 3 г  22 хв 
Количівка 15.20 1 хв  15.21 3 г  35 хв 
Чернігів 15.30 10 хв  15.40 3 г  45 хв 
Жукотки 16.04 1 хв  16.05 4 г  19 хв 
Малійки 16.15 1 хв  16.16 4 г  30 хв 
Славутич 16.30 4 г  45 хв 

У розкладі поїзда 880К Київ-Волинський — Славутич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728