У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

880-879 Київ-Волинський — Славутич Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 880-879 сполученням Київ-Волинський - Славутич відправляється зі станції Київ-Волинський о 11.45 і прибуває на станцію Славутич о 16.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Пас., Видубичі-Трипільські, Бровари, Носівка, Липів Ріг, Вересоч, Муравійка, Чернігів, Малійки.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 11.45
Караваєві Дачі 11.50 1 хв  11.51 5 хв 
Київ-Пас. 11.56 10 хв  12.06 11 хв 
Київ-Деміївський 12.14 1 хв  12.15 29 хв 
Видубичі-Трипільські 12.18 2 хв  12.20 33 хв 
Дарниця 12.30 5 хв  12.35 45 хв 
Бровари 12.48 1 хв  12.49 1 г  3 хв 
Бобровиця 13.24 1 хв  13.25 1 г  39 хв 
Носівка 13.45 1 хв  13.46 2 г 
Ніжин 14.04 4 хв  14.08 2 г  19 хв 
Липів Ріг 14.19 1 хв  14.20 2 г  34 хв 
Вертіївка 14.30 4 хв  14.34 2 г  45 хв 
Вересоч 14.48 1 хв  14.49 3 г  3 хв 
Ім. Бориса Олійника 14.57 1 хв  14.58 3 г  12 хв 
Муравійка 15.07 1 хв  15.08 3 г  22 хв 
Количівка 15.20 1 хв  15.21 3 г  35 хв 
Чернігів 15.30 10 хв  15.40 3 г  45 хв 
Жукотки 16.04 1 хв  16.05 4 г  19 хв 
Малійки 16.15 1 хв  16.16 4 г  30 хв 
Славутич 16.30 4 г  45 хв 

У розкладі поїзда 880-879 Київ-Волинський — Славутич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031