У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

8811 П'ятихатки-Пас. — Червоний Шахтар Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 8811 сполученням П'ятихатки-Пас. - Червоний Шахтар відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 04.38 і прибуває на станцію Червоний Шахтар о 06.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жовті Води 1, Савро, 6 Км, Рядова, 20 Км Роз'їзд, 27 Км, Грекувата, 39 Км, 45 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 04.38
Жовті Води 1 04.50 2 хв  04.52 12 хв 
Савро 05.05 2 хв  05.07 27 хв 
6 Км 05.14 1 хв  05.15 36 хв 
Рядова 05.22 2 хв  05.24 44 хв 
20 Км Роз'їзд 05.34 2 хв  05.36 56 хв 
27 Км 05.43 2 хв  05.45 1 г  5 хв 
Грекувата 05.55 2 хв  05.57 1 г  17 хв 
39 Км 06.05 1 хв  06.06 1 г  27 хв 
45 Км 06.12 1 хв  06.13 1 г  34 хв 
Червоний Шахтар 06.23 1 г  45 хв 

У розкладі поїзда 8811 П'ятихатки-Пас. — Червоний Шахтар можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829