У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

882-881 Славутич — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 882-881 сполученням Славутич - Фастів-1 відправляється зі станції Славутич о 16.45 і прибуває на станцію Фастів-1 о 22.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Жукотки, Чернігів, Ім. Бориса Олійника, Вертіївка, Носівка, Бобрик, Дарниця, Київ-Деміївський, Караваєві Дачі, Вишневе, Васильків-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Славутич 16.45
Малійки 16.59 1 хв  17.00 14 хв 
Жукотки 17.10 1 хв  17.11 25 хв 
Левковичі 17.17 1 хв  17.18 32 хв 
Чернігів 17.38 10 хв  17.48 53 хв 
Муравійка 18.10 1 хв  18.11 1 г  25 хв 
Ім. Бориса Олійника 18.21 6 хв  18.27 1 г  36 хв 
Вересоч 18.36 1 хв  18.37 1 г  51 хв 
Вертіївка 18.51 1 хв  18.52 2 г  6 хв 
Ніжин 19.08 2 хв  19.10 2 г  23 хв 
Носівка 19.29 1 хв  19.30 2 г  44 хв 
Бобровиця 19.49 1 хв  19.50 3 г  4 хв 
Бобрик 20.10 1 хв  20.11 3 г  25 хв 
Бровари 20.26 2 хв  20.28 3 г  41 хв 
Дарниця 20.43 4 хв  20.47 3 г  58 хв 
Видубичі 20.57 2 хв  20.59 4 г  12 хв 
Київ-Деміївський 21.02 1 хв  21.03 4 г  17 хв 
Київ-Пас. 21.10 3 хв  21.13 4 г  25 хв 
Караваєві Дачі 21.18 1 хв  21.19 4 г  33 хв 
Київ-Волинський 21.25 7 хв  21.32 4 г  40 хв 
Вишневе 21.39 1 хв  21.40 4 г  54 хв 
Боярка 21.50 1 хв  21.51 5 г  5 хв 
Васильків-1 22.04 1 хв  22.05 5 г  19 хв 
Мотовилівка 22.14 1 хв  22.15 5 г  29 хв 
Фастів-1 22.32 5 г  47 хв 

У розкладі поїзда 882-881 Славутич — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031