У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

883К Зернове — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 883К сполученням Зернове - Київ-Волинський відправляється зі станції Зернове о 06.19 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Івотка, Терещенська, Алтинівка, Конотоп, Бахмач-Київський, Крути, Носівка, Бровари, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зернове 06.19
Хутір-Михайлівський 06.36 2 хв  06.38 17 хв 
Івотка 06.53 1 хв  06.54 34 хв 
Янпіль 07.01 1 хв  07.02 42 хв 
Терещенська 07.21 2 хв  07.23 1 г  2 хв 
Кролевець 07.43 1 хв  07.44 1 г  24 хв 
Алтинівка 07.56 1 хв  07.57 1 г  37 хв 
Мельня 08.06 1 хв  08.07 1 г  47 хв 
Конотоп 08.23 5 хв  08.28 2 г  4 хв 
Бахмач-Пас. 08.51 2 хв  08.53 2 г  32 хв 
Бахмач-Київський 08.58 1 хв  08.59 2 г  39 хв 
Плиски 09.22 1 хв  09.23 3 г  3 хв 
Крути 09.41 1 хв  09.42 3 г  22 хв 
Ніжин 10.00 2 хв  10.02 3 г  41 хв 
Носівка 10.21 1 хв  10.22 4 г  2 хв 
Бобровиця 10.41 1 хв  10.42 4 г  22 хв 
Бровари 11.16 1 хв  11.17 4 г  57 хв 
Дарниця 11.31 3 хв  11.34 5 г  12 хв 
Видубичі 11.44 2 хв  11.46 5 г  25 хв 
Київ-Деміївський 11.49 1 хв  11.50 5 г  30 хв 
Київ-Пас. 11.58 12 хв  12.10 5 г  39 хв 
Караваєві Дачі 12.15 1 хв  12.16 5 г  56 хв 
Київ-Волинський 12.21 6 г  2 хв 

У розкладі поїзда 883К Зернове — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031