У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

883К Зернове — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 883К сполученням Зернове - Київ-Волинський відправляється зі станції Зернове о 06.19 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Івотка, Терещенська, Алтинівка, Бахмач-Пас., Плиски, Ніжин, Бобровиця, Дарниця, Київ-Деміївський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зернове 06.19
Хутір-Михайлівський 06.36 2 хв  06.38 17 хв 
Івотка 06.53 1 хв  06.54 34 хв 
Янпіль 07.01 1 хв  07.02 42 хв 
Терещенська 07.22 2 хв  07.24 1 г  3 хв 
Кролевець 07.44 1 хв  07.45 1 г  25 хв 
Алтинівка 07.57 1 хв  07.58 1 г  38 хв 
Конотоп 08.23 5 хв  08.28 2 г  4 хв 
Бахмач-Пас. 08.51 2 хв  08.53 2 г  32 хв 
Бахмач-Київський 08.58 1 хв  08.59 2 г  39 хв 
Плиски 09.22 1 хв  09.23 3 г  3 хв 
Крути 09.41 1 хв  09.42 3 г  22 хв 
Ніжин 10.00 2 хв  10.02 3 г  41 хв 
Носівка 10.21 1 хв  10.22 4 г  2 хв 
Бобровиця 10.41 1 хв  10.42 4 г  22 хв 
Бровари 11.16 1 хв  11.17 4 г  57 хв 
Дарниця 11.31 3 хв  11.34 5 г  12 хв 
Видубичі 11.44 2 хв  11.46 5 г  25 хв 
Київ-Деміївський 11.49 1 хв  11.50 5 г  30 хв 
Київ-Пас. 11.58 12 хв  12.10 5 г  39 хв 
Караваєві Дачі 12.15 1 хв  12.16 5 г  56 хв 
Київ-Волинський 12.21 6 г  2 хв 

У розкладі поїзда 883К Зернове — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728