У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

884К Фастів-1 — Зернове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 884К сполученням Фастів-1 - Зернове відправляється зі станції Фастів-1 о 15.58 і прибуває на станцію Зернове о 22.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Боярка, Караваєві Дачі, Київ-Деміївський, Бровари, Носівка, Хороше Озеро, Бахмач-Пас., Мельня, Терещенська, Хутір-Михайлівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 15.58
Мотовилівка 16.13 1 хв  16.14 15 хв 
Васильків-1 16.23 1 хв  16.24 25 хв 
Боярка 16.37 1 хв  16.38 39 хв 
Вишневе 16.47 1 хв  16.48 49 хв 
Київ-Волинський 16.54 1 хв  16.55 56 хв 
Караваєві Дачі 17.00 1 хв  17.01 1 г  2 хв 
Київ-Пас. 17.06 9 хв  17.15 1 г  8 хв 
Протасів Яр 17.18 1 хв  17.19 1 г  20 хв 
Київ-Деміївський 17.24 2 хв  17.26 1 г  26 хв 
Видубичі 17.28 2 хв  17.30 1 г  30 хв 
Дарниця 17.40 3 хв  17.43 1 г  42 хв 
Бровари 17.56 1 хв  17.57 1 г  58 хв 
Бобрик 18.12 1 хв  18.13 2 г  14 хв 
Бобровиця 18.33 1 хв  18.34 2 г  35 хв 
Носівка 18.52 1 хв  18.53 2 г  54 хв 
Ніжин 19.09 2 хв  19.11 3 г  11 хв 
Крути 19.28 1 хв  19.29 3 г  30 хв 
Хороше Озеро 19.36 1 хв  19.37 3 г  38 хв 
Плиски 19.48 1 хв  19.49 3 г  50 хв 
Бахмач-Київський 20.09 1 хв  20.10 4 г  11 хв 
Бахмач-Пас. 20.14 2 хв  20.16 4 г  16 хв 
Халимонове 20.26 1 хв  20.27 4 г  28 хв 
Конотоп 20.40 5 хв  20.45 4 г  42 хв 
Мельня 21.04 1 хв  21.05 5 г  6 хв 
Алтинівка 21.15 1 хв  21.16 5 г  17 хв 
Кролевець 21.28 1 хв  21.29 5 г  30 хв 
Терещенська 21.52 1 хв  21.53 5 г  54 хв 
Янпіль 22.13 1 хв  22.14 6 г  15 хв 
Івотка 22.19 1 хв  22.20 6 г  21 хв 
Хутір-Михайлівський 22.37 2 хв  22.39 6 г  39 хв 
Зернове 22.55 6 г  57 хв 

У розкладі поїзда 884К Фастів-1 — Зернове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31